Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2024 r. imieniny Aliny, Anety, Benona
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI

16.08.2010

XIV WIELKI FESTYN BABICKI
15 sierpnia 2010 r.
Polana Dwóch Stawów Zielonki Parcele

Minął kolejny już Festyn Babicki. Przejdzie do historii festynów, jako najgorętszy (temperatura sięgała 35 stopni). Burza wisiała w powietrzu, niebo wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście nawałnica przeszła bokiem i wszystkie zaplanowane występy i atrakcje się odbyły. Większa relacja wkrótce.

Przypominamy, ze trwa II KONKURS FOTOGRAFICZNY
Czekamy na Państwa zdjęcia, z których powstanie Wielka Galeria Festynu 2010 Szczegóły.

SCENA- krótka fotorelacja z kolejnych występów

Gminny zespół ludowy"Sami Swoi"

Chór "Babiczanie"

Słowo gospodarza

Klub Karate UKS Rensei Borzęcin - pokaz karate

Eliana Przybylska i prowadzący imprezę Andrzej Frajndt

Wręczenie nagród zwycięzcom Zawodów Wędkarskich

Kabaret PIC

Zespół "Randia" - Muzyczna podróż przez Bałkany

Zespół "Horyzonty"

Zespół "Siesta Fiesta" i nauka salsy

Wręczenie pucharów zwycięzcom
Turnieju Siatkówki Plażowej

Gwiazda wieczoru - "Brathanki"

SPONSORZY

INFORMACJE PROGRAMOWE

SAMI SWOI
Zespół ludowy "Sami Swoi" z Borzęcina działający przy stowarzyszeniu Kotwica.
BABICZANIE
Chór "Babiczanie" działa od 3 stycznia 2008 roku, pod kierownictwem Zbigniewa Załęskiego, ale tradycje zespołu sięgają 1990 roku i działalności poprzedniego chóru - "Babickie Sąsiadki".
"Babiczanie" koncertują na wielu gminnych uroczystościach, biorą również udział w przeglądach chórów zdobywając czołowe miejsca. W tym roku, 13 stycznia na III Powiatowym Przeglądzie Chórów "Złotego Wieku" w Lesznie chór zajął II-gie miejsce.
KLUB KARATE UKS RENSEI BORZĘCIN
Klub Karate UKS Rensei Borzęcin jest czołowym polskim klubem karate. W tym roku, w kwietniu na Mistrzostwach Świata Karate Shotokan we Włoszech, siedmioro naszych zawodników zdobyło 16 medali - dziewięć złotych medali, dwa srebrne i pięć brązowych.
Nasi medaliści to: Dominik Karczewski, Paweł Oracz, Beata Baumert i Michał Jaworski; Największy sukces odniosła Ewa Gąsiewska zostając podwójną Mistrzynią Świata Karate FEKDA w najbardziej prestiżowych indywidualnych konkurencjach kata i kumite. Zawodników przygotowują trenerzy - Daniel i Witold Kucharski.
Zawodnicy z naszego klubu zdobyli najwięcej złotych medali dla polskiej reprezentacji (Karate Shotokan FEKDA - SKP Poland) w znacznym stopniu przyczyniając się do zajęcia przez Polskę drugiego miejsca w ogólnej klasyfikacji punktowej państw.
Miesiąc wcześniej 6 marca klub Rensei zorganizował w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym wyjątkowe wydarzenie - I Otwarty Turniej o Puchar Mazowsza Karate WKF. Wzięło w nim udział 160 zawodników z jedenastu klubów karate z kilku województw.
ELIANA PRZYBYLSKA
Uczennica Studia Wokalnego im. J. Wasowskiego - podopieczna Fundacji "Przyjaciele". Laureatka i uczestniczka wielu konkursów i przeglądów piosenki.
KABARET PiC
Kabaret PiC powstał w listopadzie 2009 przy Domu Kultury Praga Północ w Warszawie. Zespół założył i prowadzi Marek Mikołajewicz. Obecnie w kabarecie występują - Marysia Jakuszko, Krzyś Kuc i Łukasz Żółkowski. Na gitarze towarzyszy im Marek Glina Gliniecki, muzyką zajmuje się również Krzyś Osika. Członkowie grupy sami piszą teksty i komponują muzykę.
RANDIA
Miłość do Bałkanów i ich wielokulturowość stały się inspiracją dla Sylwii Lewandowskiej do założenia w 1998 roku zespołu o nazwie RANDIA (od imienia pięknej romskiej wokalistki). Zespół składa się z trzech pięknych kobiet, które śpiewają i tańczą oraz z towarzyszących im muzyków. Wszyscy członkowie zespołu są absolwentami szkół artystycznych. Na koncert składa się muzyka romska, ukraińska, rosyjska i polska biesiadna.
HORYZONTY
Zespół muzyczny Horyzont posiada bogate doświadczenie oraz wieloletni staż sceniczny. Występuje w kraju i z granicą. Członkowie zespołu są zawodowymi muzykami. Zespół specjalizuje się w występach na tanecznych imprezach okolicznościowych, wykonuje utwory z różnych gatunków muzycznych.
SIESTA FIESTA
Świat gorących rytmów Latino i podróż przez Kubę, Meksyk, Chile, Argentynę i Peru. Show muzyczny latynoskiej orkiestry o polsko - peruwiańskim składzie. Śpiewają Morenita i Rafael. Zespół zaprasza do nauki salsy i wspólnej zabawy.

wstecz

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny Dziennik



ZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.