Dzisiaj jest niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI

15.09.2010

12 września 2010

Piknik Rodzinny w Klaudynie
RELACJA


W dniu 12 września 2010 r. STOWARZYSZENIE KLAUDYN we współpracy z Radą Sołecką zorganizowało imprezę rekreacyjno-sportową dla mieszkańców wsi Klaudyn.
Piknik trwał od godz. 14:00 do ok. 20:00 i uczestniczyło w nim ok. 240 osób
.

Wśród zaproszonych gości był Starosta naszego powiatu Jan Żychliński, Wójt Gminy Stare Babice Krzysztof Turek, pani Jolanta Stępniak - zastępca wójta, ks. Józef Buhajewicz z Lasek, dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego Jerzy Misiak, oraz kilku radnych na czele z przewodniczącym Rady Henrykiem Kuncewiczem.

Mieszkańcy Klaudyna mieli okazję bezpośredniego kontaktu z władzami naszego regionu, możliwość zapoznania się między innymi z planami kanalizacji wsi.
Uczestnicy imprezy (zarówno dzieci jak i dorośli) brali udział w konkursach i zabawach rekreacyjnych oraz sportowych. Podczas pikniku można było skosztować przysmaków z grilla, były także flaki, smalec oraz ciasta.
W czasie imprezy uruchomiono stoisko z materiałami informacyjnymi o lesie, grzybach, zwierzętach. Można było zaopatrzyć się w plakaty, wydawnictwa leśne i przyrodnicze. Chętni korzystali z porad ogrodniczych, kosmetycznych, medycznych.
Imprezę urozmaicił pokaz jazdy konnej, który zorganizował Andrzej Owczarek oraz grupa z replikami broni ASG pod kierownictwem Rafała Zandberga. Ponadto odbyły się praktyczne warsztaty z Nordic Walking (maszerowanie z kijkami). Ćwiczenia prowadzone były przez trenera panią Joannę Piotrowską.

   

Nad bezpieczeństwem uczestników profesjonalnie czuwali policjanci, straż gminna oraz pracownicy Agencji Ochrony "KONSALNET SKORPION Sp. z o.o.".

Organizacja imprezy była możliwa dzięki panu Arturowi Wasiakowi - właścicielowi "Stawiska Klaudyn", który udostępnił teren, a załoga na czele z panią Renatą Wasiak pomogła w przygotowaniach.

Piknik Rodzinny był finansowany ze składek członków Stowarzyszenia. Pomoc w organizacji zagwarantował Urzędu Gminy Stare Babice. Dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia we współpracy z Radą Sołecką po raz kolejny była szansa na poznanie się i miłą zabawę z sąsiadami.

Piknik Rodzinny w Klaudynie - 12 września 2010 - relacja filmowa

Tekst Walerian Żyndul
Zdjęcia Paulina Więckowska

 

wstecz

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.