Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2024 r. imieniny Aliny, Anety, Benona
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI

15.12.2010

Świąteczne spotkanie Zespołu Interdyscyplinarnego
w Starych Babicach

7 grudnia w Domu Parafialnym "Arka" odbyło się spotkanie wigilijne babickiego Zespołu Interdyscyplinarnego zorganizowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Gości przywitali przewodniczący GKRPA pan Jerzy Pietrzak oraz wójt pan Krzysztof Turek, którzy jednocześnie podziękowali wszystkim członkom zespołu za całoroczną pracę.
Po krótkim wstępie wójt gminy otrzymał z rąk pani Wandy Morawskiej oraz pana Jerzego Pietrzaka piękne podziękowanie za wspieranie zespołu, zaangażowanie, przychylność okazywaną przez lata działalności i udzielenie wszelkiego wsparcia. Serdeczne podziękowanie otrzymała także pani Wanda Morawska za trud i wysiłek włożony w pracę zespołu, za wytrwałość, cierpliwość i czynne zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych. Przedstawiciele zespołu podziękowali panu wójtowi, panu Jerzemu oraz pani Wandzie za możliwość realizacji działań zespołu w celu niesienia pomocy innym.

Podziękowania otrzymały także osoby związane z mediami: pan Marcin Łada, pani Malwina Fabianowicz, pani Beata Bethke oraz pani Paulina Więckowska. Dzięki nim umieszczane są w gazetach oraz na stronie internetowej urzędu gminy informacje o istnieniu, pracy i funkcjonowaniu Zespołu Interdyscyplinarnego.

Świąteczne spotkanie rozpoczęło się jasełkami przygotowanymi przez dzieci i nauczycieli z przedszkola w Starych Babicach. Podziękowaniem za piękny występ było wręczenie maluchom maskotek, co wywołało wiele radości i uśmiechów na ich twarzach. Spotkanie urozmaicił także występ harcerzy, którzy zaśpiewali kilka piosenek.

Po części artystycznej wszyscy goście kosztowali typowo świąteczne potrawy a w tle słychać było piękne kolędy. Między stołami przechadzał się Mikołaj, który wręczał podarunki członkom zespołu. Spotkaniu towarzyszyła bardzo sympatyczna atmosfera i miejmy nadzieję, że w takich nastrojach będzie się im układała współpraca w przyszłym roku.

Pani Wanda Morawska serdecznie dziękuje osobom pracującym w Zespole Interdyscyplinarnym za dotychczasową współpracę i zaangażowanie. Życzy również spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku.

Tekst i zdjęcia Paulina Więckowska


wstecz

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.