Dzisiaj jest czwartek 20 stycznia 2022 r. imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI


18.02.2011

KOMUNIKAT
NOWY UKŁAD LINII AUTOBUSOWYCH NA TERENIE GMINY

Informuję, że od dnia 1 marca br. zostaje wprowadzona zmiana w organizacji kursowania linii autobusowych na terenie Gminy Stare Babice. W związku z powyższym przedstawiamy nowy układ tras komunikacji na terenie gminy, który wygląda następująco:

Linia 712 - Nowy przebieg linii (trasa zostaje skrócona) ze stacji Warszawa Metro-Młociny, ulicami: Arkuszowa, Estrady, Ekologiczna, Lutosławskiego, Ciećwierza, Sikorskiego, Okulickiego, Warszawska, Piłsudskiego, Rynek w Starych Babicach i powrót ul. Okulickiego, Sikorskiego, dalej po tej samej trasie do Metra Młociny.

Linia 714 - Nowy przebieg linii z Warszawy Os. Górczewska ulicami: Warszawską, Przejazd, Graniczną, Łaszczyńskiego, Dobrzańskiego "Hubala", Rynek, Warszawska, Szkolna, Akacjowa, Mościckiego, Sienkiewicza, ponownie Rynek w St. Babicach, dalej powrót ul. Dobrzańskiego "Hubala" do W-wy Os. Górczewska. Autobusy powyższej linii nie będą kursowały do Truskawia

Linia 719 - trasa pozostaje bez zmian (W-wa Os. Górczewska - Leszno - W-wa Os. Górczewska)

Lina 729 - korekta trasy - (W-wa Os. Górczewska - Borzecin Duży - Mariew - Wólka-Borzęcin Mały i Duży do OS. Górczewska) - autobus tej linii będzie skręcał w ul. Królewicza Jakuba do ul. Trakt Królewski, a nie jak do tej pory w ul. Wspólną, dalej trasa bez zmian tj. ulicami: Trakt Królewski, Klonowa, Szkolna, Warszawska, Rynek, Warszawska do Os. Górczewska.

Lina 726 - Nowa linia z pętli Warszawa - Stare Bemowo (pętla na zbiegu ulic Kaliskiego i Radiowej) ulicami: Radiowa, Ekologiczna, do Klaudyna (ulicami: Lutosławskiego, Szymanowskiego i Ciećwierza) i z powrotem do Bemowa, a w godzinach szczytu planowane jest kilka kursów do Rynku w St. Babicach i powrót tą samą trasą.
Szczegółowe informacje co do rozkładów jazdy powinny ukazać się na stronie www.ztm.waw.pl na ok. 7 dni przed wejściem planowanych zmian.

Lina L-6 - Nowa linia wewnętrzna z Borzęcina Małego ul. Kosmowskiej do Rynku w Starych Babicach (będzie kurować tylko w dni powszednie i tylko po terenie Gminy Stare Babice). Autobusy będą kursować ulicami: Kosmowską - Warszawską - Szkolną - Akacjową - Paschalisa Jakubowicza - Warszawską - Rynek i z powrotem tą samą trasą do Borzęcina Małego. Linia obsługiwana przez prywatnego przewoźnika. W autobusach powyższych linii honorowane będą bilety ZTM krótko i długoterminowe tzn. 1, 3, 7, 30 (z wyłączeniem na jedną linię) i 90 dniowe oraz bilety "seniora".

Poniżej przedstawiamy mapę/szkic z nowym układem komunikacyjnym:

większa mapka

Stare Babice, dnia 16 lutego 2011r.
Zastępca Wójta
(-) Marcin Zając

1

powrót

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.