Dzisiaj jest niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI


9.06.2011

4 czerwca 2011
JAK TO NA PIKNIKU RODZINNYM BYŁO...

4 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Starych Babicach odbył się z sukcesem Piknik Rodzinny, organizowany przez Radę Rodziców tej szkoły, w partnerstwie z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną. Kolejny już raz ideą Pikniku było zintegrowanie społeczności i przyjaciół skupionych wokół placówki. Wśród nowych zwolenników inicjatyw Rady Rodziców znalazło się Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", dla którego Rada stała się partnerem.

Podobnie jak w ubiegłym roku, i tym razem, zbierane były środki na doposażenie szkolnego placu zabaw. Zarówno pogoda jak i liczni sponsorzy świetnie dopisali.

Wśród głównych darczyńców były takie firmy jak: INNOVA S.A., PlantoCo, Denta-Line, Strefa Języka - szkoła językowa Mileny Orlińskiej, Waszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy, Hexe, RoboNET Sp. z o.o., Fitness Folc, Studio Urody & Spa Art Nails & Make up, Sklep z zabawkami Muminek w Starych Babicach, IncaPlay, Oriflame - Monika Camlet i wiele, wiele innych firm (pełna lista sponsorów jest dostępna na stronie www.Piknik.szkola-StareBabice.pl).

Jednak centrum imprezy stanowiły stoiska przygotowane przez poszczególne klasy. To właśnie na młodych przedsiębiorcach spoczywało ogromne zadanie - przygotowanie stanowisk z intratnym przedsięwzięciem.

Dzieci wywiązały się z tego zadania znakomicie. Gratulujemy świetnych pomysłów i ich realizacji! Oczywiście taka impreza nie obeszła się bez Rodziców. Wielu spośród nich zaangażowało się bez reszty w pomoc swoim pociechom dopingując do działania i aktywnie wspierając w osiąganiu najlepszych wyników. Dzięki dobrej organizacji liczni sponsorzy mieli okazję przedstawienia swej oferty rynkowej, uzupełniając tym samym atrakcyjność imprezy.

Występy na scenie szkolnych kół zainteresowań spotkały się z dużym aplauzem publiczności. Babicka Ochotnicza Straż Pożarna, oprócz lekcji poglądowych zapewniła uczestnikom Pikniku mnóstwo atrakcji. Najwięcej zwolenników znalazła zabawa polegająca na polewaniu się z węża strażackiego! W ten upalny dzień była to szczególnie oblegana atrakcja.

Wszyscy mogli brać udział w loterii, gdzie każdy los wygrywał, wylicytować atrakcyjne przedmioty na aukcji lub wziąć udział w licznych konkurencjach sportowych prowadzonych przez Nauczycieli. Licytację poprowadził gość specjalny - Vitto Casetti, a po nim na scenie zaśpiewał Matteo Mazzucco.
Grono Pedagogiczne wraz z Dyrekcją serwowało wyśmienite mięsa z grilla w towarzystwie baru sałatkowego przygotowanego przez Rodziców.

Było gorąco, obficie, wesoło, słodko, mokro i kolorowo.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się aktywnie w to duże przedsięwzięcie. Mamy nadzieje, że piknik na dobre zagości w kalendarzu imprez i stanie się coroczną tradycją. Do zobaczenia za rok!

Renata Jastrzębska
Przewodnicząca Rady Rodziców

fot. Grzegorz Jasiniak

powrót

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.