Dzisiaj jest wtorek 26 września 2023 r. imieniny Cypriana, Justyny, Łucji
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI
senior12

20 stycznia 2012

Dziesiąty bal pod znakiem Aniołka!

14 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym odbył się dziesiąty jubileuszowy Bal Seniorów. Spotkanie przebiegało pod hasłem "Aniołek na szczęście", każdy z uczestników balu otrzymał na pamiątkę aniołka wykonanego przez uczniów, którzy w ten sposób uhonorowali babcie i dziadków zgromadzonych na balu.

Przy okazji jubileuszu, wspominano, że pierwsze bale odbywały się w remizie borzęcińskiej Straży Pożarnej, następnie po paru latach zostały przeniesione do szkoły.

W tegorocznym balu wzięło udział 105 osób. Zebranych gości przywitała Dyrektor Szkoły Beata Błaszczak, która złożyła wszystkim życzenia noworoczne. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele władz gminy: Zastępca Wójta Marcin Zając i radny Tadeusz Wiśniewski.Marcin Zając również złożył zebranym serdeczne życzenia i życzył także wszystkim seniorom wesołej zabawy.

Po oficjalnych powitaniach rozpoczęła sie część artystyczna spotkania. Wystąpiły w niej dzieci z borzęcińskiej placówki, które należą także do stowarzyszenia "Kotwica". Trzy grupy w różnym wieku przebrane w kostiumy (m.in. smurfów i piratów) zaprezentowały tańce w ciekawych układach choreograficznych.

Po przedstawieniu dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom oraz wszystkim zebranym, Aniołki, które same wykonały, za co dostały serdeczne podziękowania. Po występach dzieci nadszedł czas na muzykę w wykonaniu zespołu "MANDES BAND" , który przyjechał do nas z Leszna. Muzycy ci specjalizują się w występach weselnych i potrafią doskonale rozruszać nie jedną imprezę. Zaprezentowali znane szlagiery m.in.: "białe tango" ," córkę rybaka", "gdzie się podziały tamte prywatki" i wiele innych utworów muzyki rozrywkowej.

Hala sportowa szybko stała się prawdziwą salą balową, a uczestnicy tego wspaniałego spotkania, mimo swojego złotego wieku długo nie schodzili z parkietu. Witalności i ochoty do zabawy mogłyby im pozazdrościć dużo młodsze osoby.

Mieszkanki Borzęcina zapytane jak oceniają tegoroczny bal odpowiedziały, że zawsze doskonale się tu bawią i czekają na tę imprezę przez cały rok. Bilety na bal kosztowały 40 zł, a Gmina dodatkowo dofinansowała imprezę w wysokości 2 tysięcy zł.

Dyrektorki Szkoły - Panie: Beata Błaszczak i Agnieszka Matuszewska za przygotowania balu pragną podziękować wszystkim nauczycielkom, pracownikom administracji i pracownikom gospodarczym szkoły, zespołowi pracującemu w kuchni i wszystkim innym osobom, które włączyły się do przygotowania imprezy. Dziękują również Gminie za dofinansowanie balu.

Tekst i fot. Kamil Malinowski

powrót

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.