Dzisiaj jest sobota 22 czerwca 2024 r. imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI
senior12

31.01.2013

Babickie Spotkanie Opłatkowe Seniorów
19 stycznia 2013 r.

19 stycznia w Szkole Podstawowej w Starych Babicach odbyło się coroczne Spotkanie Opłatkowe zorganizowane przez gminę dla Seniorów.

Uczestniczyli w nim m.in.: Starosta PWZ Jan Żychliński, Z-ca Wójta Gminy Marcin Zając, Przewodniczący Rady Gminy Henryk Kuncewicz, Dyrektor PCPR Barbara Gębala, Kierownik GOPS Alicja Napurka, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starych Babicach Dorota Smolińska, Dyrektor Przedszkola Bożenna Pyć, radni, prezesi stowarzyszeń, wolontariusze i wielu innych gości. Za stołami zasiadło ok. 150 seniorów.

Spotkanie wypełniły miłe życzenia noworoczne, a także występy artystyczne. Dla dziadków wystąpiły babickie przedszkolaki, zaśpiewały również gminne chóry "Sami Swoi" i "Babiczanie".

Po raz pierwszy na scenie zaprezentowali swoje umiejętności przedstawiciele Klubu Seniora "Nadzieja" razem z prowadzącym Bogdanem Zubkowiczem. Nie zabrakło również poezji w wykonaniu babickich nauczycielek: Izabelli Kurowskiej Brandenburskiej i Moniki Adamczyk. Gościnnie wystąpił Klub Seniora z Izabelina z prowadzącą Panią Lilianą Żółtowską. Występy zakończył koncert na harmonijce ustnej w wykonaniu Antoniego Adamskiego.

Ponieważ rok 2013 to wyjątkowy rok dla gminy - obchody 700-lecia Babic, będzie w nim dużo podsumowań, refleksji.

Tegoroczne Spotkanie Opłatkowe Seniorów stało się także okazją do złożenia podziękowań za wieloletnie zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu różnych przedsięwzięć organizowanych przez Gminę dla Seniorów. Kilkanaście osób otrzymało pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami, z podpisem Wójta Gminy Stare Babice.

Przy organizacji Spotkań Opłatkowych dla Seniorów od wielu lat swoją pomocą zawsze służą pracownicy Przedszkola w Starych Babicach, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Wolontariusze działający przy GOPS. Już drugi rok organizację Spotkania Opłatkowego Seniorów wspiera także wspaniała, młoda grupa Wolontariuszy z I Gminnego Gimnazjum w Koczargach Starych pod czujnym okiem Pani Hanny Domańskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do tego, aby życie Seniorów stawało się łatwiejsze i bardziej barwne.

wkrótce więcej zdjęć w GALERII


powrót

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.