Dzisiaj jest sobota 22 czerwca 2024 r. imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI


31.01.2013

I Konferencja Inwestycyjna Gmin Metropolii Warszawskiej "Miasto - Wizja - Warszawa"
KONKURS
LIDERZY WZROSTU

Gmina Stare Babice została zaproszona do udziału w konkursie "LIDERZY WZROSTU" związanym z atrakcyjnością inwestycyjną Gmin, w kategorii spójna strategia rozwoju.
Nagroda jest przyznawana za przemyślaną i integralną politykę rozwoju gminy uwzgledniającą wpółczesne szanse i zagrożenia.

Nagrody będą przyznawane podczas I Konferencji Inwestycyjnej Gmin Metropolii Warszawskiej "Miasto - Wizja - Warszawa", która odbędzie się 14 lutego w hotelu Westin w Warszawie.

Organizator* - wybrał Gminę Stare Babice ze względu na umiejętne wykorzystywanie funduszy pochodzących z Unii Europejskiej, stałe inwestowanie w rozwój gminy, wprowadzenie rozwiązań proekologicznych.

ZAGŁOSUJ

na GMINĘ STARE BABICE w kategorii Spójna Strategia Rozwoju
i
MUZEUM W PALMIRACH w kategorii Projektu Inowacyjnego

Celem konferencji jest identyfikacja wyzwań i możliwości, które stoją przed samorządami i inwestorami, a które wynikają z sytuacji na rynku nieruchomości. Chcemy porozmawiać o tym czy możliwa jest współpraca miasta i deweloperów i czy ich interesy są do pogodzenia? Będziemy też szukać odpowiedzi na inne nurtujące pytania. Jak wykorzystać potencjał drzemiący we wspólnych celach jakie mają inwestorzy i gminy? Jakie obowiązki ciążą na urzędnikach, jakie prawa mają deweloperzy? Do czego potrzebne są plany zagospodarowania? Jak sfinansować inwestycje niezbędne gminom?

Nagrody "LIDERZY WZROSTU" zostaną przyznane w oparciu o ranking gmin o największym potencjalne inwestycyjnym wynikający z raportu "Metropolia jutra" przygotowanego przez ProDevelopment we współpracy z wydawnictwem Eurobuild Central & Eastern Europe. Raport został opracowany na podstawie analizy wieloczynnikowej danych statystycznych w oparciu o dane GUS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwa Budownictwa. W raporcie dokonano analizy tych czynników rozwoju, które mają największy wpływ na potencjał danego rejonu aglomeracji. Do najważniejszych z nich należą m.in. otwartość gminy na współpracę z inwestorami, kondycja demograficzna i ekonomiczna społeczeństwa, aktywność gospodarcza, rozwój infrastruktury społecznej, a także dostępność komunikacyjna gminy.

Informacje odnośnie konferencji mogą Państwo znaleĽć na stronie: http://www.eurobuildcee.com/CityVisionWarsaw2012/

ORGANIZATOR:


powrót

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.