Dzisiaj jest sobota 22 czerwca 2024 r. imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI


4.02.2013

FERIE W SZKOLE

Ferie to czas odpoczynku. Jedni wyjeżdżają, część leniuchuje, a jeszcze inni postanowili …dalej chodzić do Szkoły, bo przecież tu ciągle coś się dzieje. Prawie jedna trzecia uczniów borzęcińskiej Szkoły chciała sprawdzić co ciekawego oferuje im placówka w wolnym czasie. A atrakcji było bardzo dużo.

Pierwszego dnia dzieci były na basenie. Rekreacyjne zabawy w wodzie zawsze dostarczają dużo radości. Później zajęcia sportowe pod okiem naszych nauczycieli wychowania fizycznego lub plastyczne z nauczycielami plastyki.

We wtorek byliśmy w Kolorado. Zabawy w piłeczkach, zjeżdżalnie - dzień minął bardzo szybko.
W środę pojechaliśmy do kina na film 3D ,,Ralph Demolka". Później graliśmy w kręgle. Młodsi chętnie pobawili się w sali zabaw.
W tym roku kino było nam bardzo bliskie, więc w czwartek byliśmy w nim ponownie i obejrzeliśmy film ,"Strażnicy Marzeń". Wykonaliśmy też drewniane breloczki. Efekt naszej pracy przeszedł najśmielsze oczekiwania. Kolorowe ozdoby zagościły w naszych domach.

Ostatni dzień spędziliśmy w Julinku, korzystając z atrakcji przygotowanych przez Powiat Warszawski- Zachodni. Jak zwykle powitał nas p.Radosław Karpiński- koordynator ,"Powiatowych Ferii w Lesie", który przygotował dla nas bogatą ofertę zajęć. Byliśmy na przejażdżce bryczkami po lesie, jeździliśmy na kucykach, lepiliśmy z gliny, strzelaliśmy z wiatrówki, graliśmy w bilard i piłkarzyki. Tradycyjnie już podczas naszego pobytu odwiedzili nas p. Jan Żychliński i p. Jolanta Stępniak. Dzień - pełen wrażeń.

Na zakończenie wspólnego spędzania czasu, podczas podsumowania "Ferii w szkole"dostaliśmy upominki. A wszystko dzięki funduszom naszych rodziców i naszej Gminy, którym serdecznie dziękujemy. Warto było w ferie chodzić do szkoły.
Przed nami drugi tydzień odpoczynku, który już sami sobie zagospodarujemy.

Agnieszka Matuszewska

powrót

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.