Dzisiaj jest wtorek 24 maja 2022 r. imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI


Szanowni Mieszkańcy Gminy Stare Babice !

W związku z planowanym naborem wniosków aplikacyjnych w ramach Działania 4.3 "Ochrona powietrza, energetyka" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 pragniemy poinformować, że Urząd Gminy Stare Babice rozważa możliwość przygotowania i złożenia wniosku aplikacyjnego dla projektu zakupu i instalacji kolektorów słonecznych w indywidualnych gospodarstwach domowych mieszkańców naszej gminy.

Warunkiem przygotowania stosownej dokumentacji i ewentualnego pozyskania środków unijnych jest wyrażenie przez mieszkańców Gminy odpowiednio wysokiego zainteresowania instalacją powyższych urządzeń w ich nieruchomościach, w tym wyrażenie zgody na udostępnienie budynków podczas montażu i serwisowania w okresie trwania projektu i 5 lat po jego zakończeniu.
W przypadku pozytywnej oceny wniosku, przystąpienie gospodarstwa domowego do projektu będzie się wiązać z koniecznością poniesienia wydatku w wysokości min. 15% wartości inwestycji.

Duże zainteresowanie ze strony mieszkańców pozwoli na kompleksową realizację projektu i tym samym zwiększy szanse na pozytywną ocenę wniosku.

Wójt Gminy Stare Babice zaprasza na trzy spotkania informacyjne w sprawie realizacji projektu, w ramach których zaproszeni eksperci przybliżą Państwu działanie tzw. solarów służących do podgrzewania wody (kolektorów solarnych) oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Osoby zainteresowane instalacją solarów prosimy o wypełnienie ankiety. Możliwe jest też dostarczenie ankiet bezpośrednio do sołtysów lub oddanie przedstawicielom Gminy na zebraniach informacyjnych. Ankiety można pobrać także ze strony www.babice-stare.waw.pl oraz na zebraniach informacyjnych.

Ankieta do pobrania (pdf)

Wypełnione i podpisane ankiety prosimy wrzucać do skrzynki ustawionej przy okienku kancelarii na parterze Urzędu Gminy przy ul. Rynek 32 w Starych Babicach w terminie do dnia 29 stycznia 2010 roku.

Terminy zebrań:
  1. Dnia 19.01.2010 r. godz. 18.00 (wtorek) - sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Borzęcinie Dużym
  2. Dnia 20.01.2010 r. godz. 18.00 (środa) - aula w Gimnazjum w Koczargach Starych
  3. Dnia 21.01.2010 r. godz. 18.00 (czwartek) - sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Starych Babicach

Szanowni Państwo!
Skorzystajmy z kolejnej szansy, którą daje nam Unia Europejska. Możliwość zakupu i instalacji kolektorów słonecznych za 15% ich wartości jest okazją, z której powinniśmy wspólnie skorzystać.

Serdecznie zapraszam na spotkania informacyjne

Wójt Gminy Stare Babice
Krzysztof Turek

 

wstecz

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.