Dzisiaj jest środa 19 czerwca 2024 r. imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii
SPORT

 

 

 

 

WIADOMOŚCI SPORTOWE
Untitled Document


Witam serdecznie !
W imieniu firmy "Tymbark" i Polskiego Związku Piłki Nożnej zapraszam wszystkie szkoły do udziału w jubileuszowym, X już turnieju dla 10-latków ( III klasa szkoły podstawowej ; rocznik urodzenia 2000 i młodsi ) z "PODWÓRKA NA STADION". W turnieju brać mogą udział drużyny szkolne oraz Uczniowskie Kluby Sportowe.

W turnieju startują zespoły z całej Polski. W zależności od ilości zgłoszonych drużyn najpierw odbywają się rozgrywki gminne, potem powiatowe, a 24 maja jest finał województwa mazowieckiego ( zagrają w nim 42 zespoły, które wygrają rozgrywki w swoich powiatach ). Zwycięzcy rozgrywek wojewódzkich wyjeżdżają na początku wakacji na 11-dniowe zgrupowania piłkarskie, podczas których odbędą się półfinały ogólnopolskie.
W dniach 10 - 12 września odbędzie się turniej finałowy, a jego zwycięzcy w kat. dziewcząt i chłopców w nagrodę wyjadą do Mediolanu na stadion San Siro gdzie obejrzą mecz Milanu lub Interu oraz zagrają mecz z rówieśnikami z Włoch.

Jeżeli chcecie Państwo, aby dzieci z Waszej szkoły miały szansę przeżyć wielką, piłkarską przygodę musicie koniecznie zgłosić drużynę do rozgrywek. Szczególnie zapraszamy do udziału zespoły dziewcząt. Do turnieju można max. zgłosić 12 zawodników (na boisku gramy w składach 5 + 1).

Wszystkie niezbędne informacje uzyskacie Państwo na stronie internetowej www.zpodworkanastadion.pl Tam znajdziecie także formularz zgłoszeniowy, który wystarczy wypełnić i wysłać mailem. Śpieszcie się, bo zgłoszenia przyjmujemy tylko do 28 MARCA !!! Informacje o terminach i miejscach rozgrywania zawodów zostaniecie Państwo poinformowani, gdy już będziemy dysponowali kompletem zgłoszeń.

KAŻDY TRENER - OPIEKUN, który zgłosi zespół do rozgrywek i przyjedzie na I etap otrzyma w nagrodę KOSZULKĘ NIKE REPREZENTACJI POLSKI oraz materiały szkoleniowe dotyczące piłki nożnej. Nagrody te zostaną wysłane pocztą, więc prosimy o dokładne wpisywanie swoich danych. Uprzejmie proszę przedstawicieli gmin i powiatów na terenie całego Mazowsza o pomoc w powiadomieniu i zachęceniu dyrektorów, nauczycieli, 10-latków do udziału w tak masowej imprezie. Tylko poprzez takie imprezy możemy wspólnie zachęcić najmłodsze dzieci do uprawiania tak pięknej dyscypliny jaką jest piłka nożna. Zróbmy wspólnie coś nie tylko dla rozwoju mazowieckiej piłki, ale także dla polskiego futbolu i naszych pociech.

Ze sportowym pozdrowieniem, Mazowiecki Trener Koordynator z "PODWÓRKA NA STADION" - Arkadiusz Modrzejewski
w razie pytań lub potrzeby skontaktowania się podaje numer telefonu - 507 134 742

 

www.zpodworkanastadion.pl

wstecz

OGŁOSZENIA

3 Półmaraton
im, J. Kusocińskiego

LINKI


Strona Klubu Karate Rensei

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.