Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2024 r. imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty
SPORT

 

 

 

 

WIADOMOŚCI SPORTOWE
Untitled Document


29.03.2012

W dniach 15-18.03.2012 r. w Głubczycach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie. Turniej obsadzony był przez najlepszych zawodników z kraju. Do walki o medale przystąpiło 144 singlistów i 115 par deblowych.

Martyna Poprzeczko po raz kolejny sięgnęła po złoto

Po Mistrzostwach Polski Seniorów w badmintonie - Białystok 2012 r. na których zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice Martyna Poprzeczko zdobyła srebrny medal w grze mieszanej przyszła kolej na następny turniej.

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice wystąpiła w grach podwójnych w których od 2 lat się specjalizuje. W grze podwójnej kobiet startowała z zawodniczką LKS Technik Głubczyce Katarzyną Macedońską i w grze mieszanej z partnerem z Kadry Polski Jackiem Kołumbajewem z AZS UW Warszawa. Po zaciętych pojedynkach z zawodnikami między innymi z Białegostoku, Częstochowy, Krakowa, Sobótki, Suchedniowa obie pary w których grała nasza zawodniczka zajęły pierwsze miejsca.

Po raz kolejny Martyna Poprzeczko sięgnęła po złote medale w Mistrzostwach Polski.

W czasie trwania Mistrzostw podczas wywoływania zawodniczki do gry oraz w czasie dekoracji medalowych bardzo często używano nazwy Uczniowski Klub Sportowy Badminton Stare Babice, co przyczynia się do promocji naszej Gminy Stare Babice.

Złotej medalistce Martynie Poprzeczko życzymy dalszych sukcesów sportowych na kortach w kraju i za granicą.

Piotr Pamięta


OGŁOSZENIA

3 Półmaraton
im, J. Kusocińskiego

LINKI


Strona Klubu Karate Rensei

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.