Dzisiaj jest wtorek 16 kwietnia 2024 r. imieniny Bernarda, Biruty, Erwina
SPORT

 

 

 

 

WIADOMOŚCI SPORTOWE


5.07.2012

Rajd Rowerowy i Powitanie Lata 2012

Powitanie lata w Gminie Stare Babice rozpoczęło się już od godzin porannych Zawodami Wędkarskimi przy stawie na Placu Chopina w Borzęcinie Dużym.

O godz. 10:00 z Placu Chopina ruszył Rajd Rowerowy organizowany przez Towarzystwo Cyklistów Gminy Stare Babice. Trasa rajdu liczyła około 30 km i prowadziła drogami powiatowymi oraz przez Kampinoski Park Narodowy. Wstawiło się ponad 98 uczestników, z czego prawie połowę stanowiły dzieci i młodzież. Pomimo wysokiej temperatury wszyscy uczestnicy ukończyli rajd z powodzeniem. Patronat honorowy nad rajdem sprawował Jan Żychliński - Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz Krzysztof Turek Wójt Gminy Stare Babice, którzy to jednocześnie byli fundatorami nagród.

Po rozlosowaniu nagród, wśród których były 3 rowery wszyscy uczestnicy rajdu jak również nowo przybyli goście rozpoczęli biesiadowanie przy ognisku i pieczeniu kiełbasek. Dla najmłodszych przewidziano mnóstwo atrakcji począwszy-od dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny poprzez przejażdżki na kucyku aż po szalone zabawy z wodzirejem, który porwał wszystkie dzieci do konkursów, gier i tańców.

Podczas imprezy został także dla dzieci przeprowadzony konkurs lepienia figurek z gliny. Wszystkie figurki były wyjątkowe, ale nagrodami zostały wyróżnione cztery pierwsze miejsca. Pozostali uczestnicy otrzymali orzeźwiające soczki.

Organizatorzy serdecznie dziękują Powiatowej Policji w Starych Babicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Borzęcinie Dużym oraz Straży Gminnej za pomoc przy zabezpieczeniu imprezy.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji składamy:

  • Pani Elżbiecie Wiśniewskiej
  • Panu Radnemu Gminy Stare Babice Tadeuszowi Wiśniewskiemu
  • Panu Radnemu Gminy Stare Babice Krzysztofowi Szubie
  • Radosławowi Karpińskiemu Prezesowi Towarzystwa Cyklistów Stare Babice

Na kolejny rajd i piknik związany z zakończeniem lata serdecznie zapraszamy już we wrześniu!

więcej zdjęć GALERIA

Opracowała
A. Sztyler
fot. K. Malinowski; R. Karpiński

OGŁOSZENIA

3 Półmaraton
im, J. Kusocińskiego

LINKI


Strona Klubu Karate Rensei

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.