Dzisiaj jest wtorek 16 kwietnia 2024 r. imieniny Bernarda, Biruty, Erwina
SPORT

 

 

 

 

WIADOMOŚCI SPORTOWE


12.07.2012


Trasa II Półmaratonu ma atest PZLA !

W dniu 11 lipca 2012r. trasa II Półmaratonu Powiatu Warszawskiego Zachodniego uzyskała atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Długość trasy już oficjalnie ma 21,0975km.

To ważne dla wszystkich uczestników imprez biegowych, którzy swą przygodę z bieganiem wiążą z pobijaniem swych własnych rekordów. Atest jest też niewątpliwym magnesem dla wielu zawodników, a szczególnie dla tych którzy liczą się na trasach biegowych osiągając ponadprzeciętne wyniki.

Cała operacja odbyła się w sposób profesjonalny i bezpieczny w asyście policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie. Atest przeprowadził Pan Zenon Piątek jeden z dwóch uprawnionych do tego osób w Polsce, który specjalnie na to wydarzenie przyjechał do nas z Piły. Jako ciekawostkę dodam, że nasza atestacja była sześćdziesiątą trzecią w tym roku w Polsce co świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu na bieganie w naszym kraju.

Wierzymy, że zrobiliśmy kolejny krok ku jeszcze bardziej profesjonalnemu przygotowaniu największej imprezy sportowej roku w Powiecie Warszawskim Zachodnim jakim jest II Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego.

Radosław Karpiński - SPWZ

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się do biegu masz możliwość dokonania tego na naszej stronie, wejdź na http://timepro.pl/formpro/id2012017/
i zapisz się już dziś!

(arch pwz)

 

OGŁOSZENIA

3 Półmaraton
im, J. Kusocińskiego

LINKI


Strona Klubu Karate Rensei

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.