Dzisiaj jest wtorek 16 kwietnia 2024 r. imieniny Bernarda, Biruty, Erwina
SPORT

 

 

 

 

WIADOMOŚCI SPORTOWE
Untitled Document


17.05.2013

Sukcesy Martyny Poprzeczko

Po raz kolejny najlepsza badmintonistka z Babic, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice nie zawiodła.

Dwa brązowe Medale dla Martyny Poprzeczko z Mistrzostw Polski Młodzieżowców i Seniorów.

Następne wspaniałe wyniki sportowe na swoim koncie zanotowała Martyna Poprzeczko - najlepsza zawodniczka w historii babickiego badmintona. Do udanego występu należy zaliczyć start w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Solcu Kujawskim 12-14.04.2013 r. skąd Martyna przywiozła brązowy medal z gry podwójnej kobiet. Partnerką deblową Martyny była zawodniczka Technika Głubczyce Katarzyna Macedońska.

Następnym startem w dniach 18-21.04.2013 r. były najważniejsze zawody w Polskim badmintonie - Mistrzostwa Polski Seniorów. Po bardzo zaciętych pojedynkach w grze mieszanej wraz z Jackiem Kołumbajewem z AZS UW Warszawa Martyna Poprzeczko wywalczyła brązowy medal przegrywając jedynie ze znakomitą parą z Głubczyc obecnych Mistrzów Polski. Wyniki świadczą o ciągłej dobrej dyspozycji Martyny pomimo kontynuowanych trudnych studiów na Politechnice Warszawskiej. Życzymy następnych sukcesów Martynie i czekamy na pozostałe starty w imprezach mistrzowskich babickich badmintonistów w pozostałych kategoriach wiekowych.

Piotr Pamięta

wstecz

OGŁOSZENIA

3 Półmaraton
im, J. Kusocińskiego

LINKI


Strona Klubu Karate Rensei

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.