Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2024 r. imieniny Aliny, Anety, Benona
SPORT

 

 

 

 

WIADOMOŚCI SPORTOWE


"UKS BORZĘCIN" - plany

 

PLANY WAKACYJNE
W miesiącu lipiec/sierpień 2010 r chcemy zabrać naszych najmniejszych adeptów piłki na międzynarodowy Turniej piłki nożnej w Danii VILDBJERG CUP, gdzie udział weźmie 500 drużyn z całej Europy oraz drużyny z Japonii i USA.

Koszty tego wyjazdu przekraczają nasze i rodziców możliwości, więc po ubiegłorocznej nie udanej próbie tym razem wspólnie z rodzicami zwróciliśmy się o pomoc do Pana Starosty Jana Żychlińskiego.

W najbliższym czasie nasz wniosek ma zostać poddany głosowaniu na radzie Starostwa. Jeśli uda się otrzymać dofinansowanie (poprosiliśmy o zapewnienie przejazdu na turniej) dzieciaki wyjadą na przygodę życia, a Starostwo otrzyma "światową" reklamę, promocję, gdyż będziemy występować pod szyldem "Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego", ubrani w jednakowe promocyjne koszulki, czapeczki, smycze, proporczyki itp. gadżety z herbem i nazwą starostwa. A Pan Jan Żychliński w dużym stopniu przyczyni się do wychowania naszych dzieciaków, bo przecież sport to nie tylko rywalizacja między poszczególnymi podmiotami, drużynami, ale przede wszystkim wychowanie, kształtowanie młodego człowieka, poznawanie nowych kultur, obyczajów, języka, pokazanie okna na świat, kierunku w którym należy dążyć. Chwile spędzone na obczyźnie pozostaną w ich pamięci na zawsze.

kwiecień 2010

powrót

OGŁOSZENIA

3 Półmaraton
im, J. Kusocińskiego

LINKI


Strona Klubu Karate Rensei

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.