Dzisiaj jest sobota 25 maja 2024 r. imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
SPORT

 

 

 

 

WIADOMOŚCI SPORTOWE

27.01.2011

PROFESJONALIZM W BORZĘCINIE

I Halowy Turniej Piłki Nożnej

Halowe Turnieje Piłki Nożnej roczników 1999 i mł. oraz 2001 i mł. o Puchar Wójta Gminy Stare Babice przechodzą do historii.

Był to debiut, ale jakże udany! Uczniowski Klub Sportowy "Borzęcin" po raz pierwszy na taką skalę zorganizował halowe turnieje piłki nożnej dla 20 drużyn z całego Mazowsza, w którym wystąpiło 201 zawodników - chłopców urodzonych w 1999/2000r. oraz w 2001/2003 r.

Turnieje odbyły się na Sali Gimnastycznej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Borzęcinie Dużym, która została udostępniona przez dyrekcję. Celem Turniejów było zebranie jak największych środków pieniężnych, które w całości zostały przekazane na zimowy obóz sportowy dla naszych najmłodszych zawodników. Dzięki temu rodzice poniosą o połowę mniejsze koszty. I to właśnie dzięki ogromnej pracy społecznej wykonanej przez grupę 20 rodziców mogliśmy korzystać z tak profesjonalnej obsługi imprezy m.in. cateringu, bezpieczeństwa w Szkole czy obsługi nagłośnienia. Bez nich to by się nie udało.

Wszystkie mecze sędziowali: Patryk Grzeszczyk oraz Kamil Chmielewski sędziowie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Jako organizator Turnieju szczególnie dziękuję wszystkim Rodzicom za pomoc, Panu Wójtowi za honorowy Patronat nad naszymi Turniejami, sponsorom za fantastyczne nagrody: ASO Peugeot Marian Abramczyk oraz Firmie WM "Wygodne Mieszkanie" Piotr Oszczyk, Prezesowi Uczniowskiego Klubu Sportowego "Borzęcin" Panu Tomaszowi Porębskiemu, Pani Dyrektor Szkoły w Borzęcinie Dużym Beacie Błaszczak za bezpłatne użyczenie Sali Gimnastycznej oraz wszystkim zawodnikom i kibicom którzy wsparli naszą akcję, dzięki której ponad 30 dzieci w lutym w okresie ferii zimowych wyjedzie na obóz piłkarski. Osobiście cieszę się, że mój pomysł dzięki w/w osobom zamienił się w Profesjonalne Turnieje Piłki Nożnej organizowane w Borzęcinie Dużym.

Pragnę zaprosić na kolejne Turnieju edycje już 05-06.02.2011 r. Swoją obecność już zapowiedziały takie zespoły jak: Świt Nowy Dwór Maz., Orły Zielonka, Warszawska Akademia Piłki Nożnej, RKS Okęcie, KS Łomianki czy Orkan Sochaczew. Serdecznie zapraszamy!!!

Trener grup młodzieżowych - Marcin Jasiński
Fo. B. Bethke, M. Jasiński


wstecz

OGŁOSZENIA

3 Półmaraton
im, J. Kusocińskiego

LINKI


Strona Klubu Karate Rensei

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.