SPORT

WIADOMOŚCI SPORTOWE

9 marca 2010 - Mecz derbowy UKS Borzęcin kontra Zielonki

Mecz derbowy wygrał zespół z Zielonek rocznika 1995 i mł. 4:3.

Mecz był podzielony na dwie połowy, w pierwszej rywalizował zespół UKS Borzęcin rocznik 1995 i mł. z zespołem Zielonek 1995 i mł. Pierwszą połowę goście wygrali 0:4. W drugiej rywalizował zespół UKS Borzęcin rocznik 1994 i mł. z zespołem Zielonek 1995 i mł. Drugą połowę wygrali gospodarze 3:0, tak więc ogólny wynik 3:4 zapewnił gościom zwycięstwo w tym meczu kontrolnym.

Niestety my ten mecz okupiliśmy groźnie wyglądającą kontuzją kolana jednego z najlepszych zawodników naszego zespołu Przemka Kucharskiego, ale po konsultacji lekarza okazało się że to nic poważnego, Przemek jedynie przez 2 tygodnie będzie musiał odpocząć od grania w piłkę. Życzymy mu zdrowia. A rewanż już 27.03.2010 r.