Dzisiaj jest wtorek 21 sierpnia 2018 r. imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty
Strefa Rekreacji
WYBRANE:


Więcej:

www.norwaygrants-starebabice.eu

Harmonogram zajęć w Strefie Rekreacji Dziecięcej 2010

2010 - harmonogram
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia

boisko
godz.
zajęcia
prowadzący
PONIEDZIAŁEK
Zielona Sala 15.00 - 17.00 Korektywa Jacek Leśniewski
Koszykówka/siatkówka 17.00 - 19.00 Piłka koszykowa  Jacek Leśniewski
Tenis Stołowy 17.00 - 19.00 Tenis Stołowy Marzena Rawa
Skatepark 15.00 - 19.00 Skatepark Leszek Syga
WTOREK
Boisko do piłki nożnej 16.00 - 20.00 Piłka Nożna Marcin Jasiński
Boisko do piłki nożnej 18.00 - 20.00 Piłka Nożna Paweł Rosiński
Boisko do piłki nożnej 16.00 - 18.00 Piłka Nożna Tomasz Cebula
Zielona Sala 16.00 - 19.00 Rehabilitacja Natalia Jeneralska
Zielona Sala 15.30 - 18.30 Rehabilitacja Cezary Radomska
Lekkoatletyczne 15.00 - 17.00 Mini Tenis wona Górska
Tenis Stołowy 15.00 - 17.00 Tenis Stołowy Marzena Rawa
Skatepark 15.00 - 19.00 Skatepark Leszek Syga
Siłownia 15.30 - 17.30 Siłownia Jerzy Ploch
Koszykówka/siatkówka 17.00 - 19.00 Piłka Siatkowa Jacek Leśniewski
Zielona Sala 15.00 -17.00 Korektywa Jacek Leśniewski
ŚRODA
Koszykówka/siatkówka 16.00 - 18.00 Piłka Koszykowa Jacek Leśniewski
Boisko do piłki nożnej 18.00 - 20.00 Piłka Nożna Paweł Rosiński
Boisko do piłki nożnej 16.00 - 18.00 Piłka Nożna Tomasz Cebula
Lekkoatletyczne 15.00 - 17.00 Mini Tenis Iwona Górska
Zielona Sala 17.00 - 19.00 Korektywa Marzena Rawa
Skatepark 15.00 - 19.00 Skatepark Leszek Syga
Zielona Sala 15.30 - 18.30 Rehabilitacja Cezary Radomska
Tenis Stołowy 15.00 - 17.00 Tenis Stołowy Marzena Rawa
CZWARTEK
Boisko do piłki nożnej 16.00 - 20.00 Piłka Nożna Marcin Jasiński
Zielona Sala 15.00 -17.00 Korektywa Jacek Leśniewski
Lekkoatletyczne 17.00 - 19.00 Mini Tenis Iwona Górska
Siłownia 15.30 - 18.30 Siłownia Jerzy Ploch
Tenis Stołowy 17.00 - 19.00 Tenis Stołowy Marzena Rawa
Skatepark 15.00 - 19.00 Skatepark Leszek Syga
Zielona Sala 15.30 - 18.30 Rehabilitacja Karolina Radomska
Zielona Sala 16.00 - 19.00 Rehabilitacja Natalia Jeneralska
PIĄTEK
Boisko do piłki nożnej 16.00 - 20.00 Piłka Nożna Marcin Jasiński
Boisko do piłki nożnej 16.00 - 18.00 Piłka Nożna Tomasz Cebula
Ścianka Wspinaczkowa 15.00 - 17.00 Ścianka Wspinaczkowa Marcin Kiełbus
Boisko do Piłki Ręcznej 16.00 - 18.00 Piłka Ręczna Jacek Leśniewski
Lekkoatletyczne 17.00 - 19.00 Mini Tenis Iwona Górska
Tenis Stołowy 15.00 - 17.00 Korektywa Marzena Rawa
Skatepark 15.00 - 19.00 Skatepark Leszek Syga
Tenis Stołowy 17.00 -19.00 Tenis Stołowy Marzena Rawa
SOBOTA
Zielona Sala 10.00 - 12.00 Korektywa Marzena Rawa
Koszykówka/siatkówka 10.00 - 12.00 Piłka Siatkowa Jacek Leśniewski
Boisko do Piłki Ręcznej 12.00 - 14.00 koszykówka Jacek Leśniewski
Tenis Stołowy 17.00 - 19.00 Tenis Stołowy Marzena Rawa
Zielona Sala 10.00 - 13.00 Rehabilitacja Karolina Radomska
Plac Zabaw 10.00 - 12.00 Zajęcia na placu zabaw Grażyna Jaworska
Jolanta Gołębiewska
Skatepark 10.00 - 19.00 Skatepark Magdalena Cacko
Katarzyna Miłobędzka
NIEDZIELA
Zielona Sala 10.00 - 12.00 Korektywa Marzena Rawa
Koszykówka/siatkówka 12.00 - 14.00 Piłka Koszykówka  Jacek Leśniewski
Koszykówka/siatkówka 10.00 - 12.00 Piłka Siatkówka  Jacek Leśniewski
Tenis Stołowy 17.00 - 19.00 Tenis Stołowy Marzena Rawa
Plac Zabaw 10.00 - 12.00 Zajęcia na placu zabaw Grażyna Jaworska 
Jolanta Gołębiewska
Skatepark 10.00 - 19.00 Skatepark Katarzyna Miłobędzka Magdalena Cacko
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.