Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2024 r. imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty
Strefa Rekreacji
WYBRANE:


Więcej:

www.norwaygrants-starebabice.eu

Zesół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie - Strefa Rekreacji Dziecięcej

29 maja 2010 - Gminny Dzień Dziecka

Kolejny już raz z okazji Dnia Dziecka w Strefie Rekreacji przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie przygotowano mnóstwo atrakcji.

Na scenie występowały dzieci i młodzież z gminnych przedszkoli i szkół. Były konkursy i zabawy sportowe, kącik plastyczny dla dzieci - malowano twarze, włosy i naklejano tatuaże.

Policjanci z powiatowej Komendy przeprowadzili dla najmłodszych uczestników konkurs z zakresu bezpieczeństwa, zaprezentowali też samochody policyjne: radiowozy oznakowane i nieoznakowany pojazd wyposażony w sprzęt do zabezpieczania śladów zdarzeń. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się czworonożny członek załogi.

Powodzeniem cieszył się "maraton sportowy" - trzeba było zaliczyć ćwiczenia w 10 dyscyplinach sportowych. Instruktorzy Strefy oceniali startujących zawodników. Po uzyskaniu wszystkich zaliczeń odbierano nagrody.

Były też atrakcje sportowe: zjeżdżalnia Wiking, skoki na bungee, basen z piłeczkami dla maluchów, zabawa w kuli zorbing i po raz pierwszy można było spróbować sił jeżdżąc w akumulatorowym dwukołowym pojeĽdzie: segwayu. Kolejki chętnych nie malały przez cały czas imprezy.

i

Zabawy na scenie prowadzili artyści z zespołu Bahamas, wystąpił też zespół "Los Bahamos Desperados - Rewia Latino".

Piękna pogoda sprawiła, że wszystkie zaplanowane atrakcje, występy, wesoła muzyka, przygotowane posiłki, mogły się odbyć i impreza udała się doskonale.

(mp)

więcej o imprezie na stronie Strefy Rekreacji

powrót

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.