Dzisiaj jest wtorek 16 kwietnia 2024 r. imieniny Bernarda, Biruty, Erwina
Strefa Rekreacji
WYBRANE:


Więcej:

www.norwaygrants-starebabice.eu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie - Strefa Rekreacji Dziecięcej

Sportowa noc w strefie rekreacji

Wyjątkowa impreza sportowa na zakończenie wakacji 2010 odbyła się w nocy z 28 na 29 sierpnia. Nocne zabawy sportowe - tego jeszcze nie było. Młodzi ludzie gromadnie przybyli na imprezę cieszyli się z możliwości nietypowego spędzenia ostatniej wakacyjnej nocy. Organizatorem imprezy był Powiat Warszawski Zachodni oraz Gmina Stare Babice.

Do turnieju piłkarskiego zgłosiło się 18 drużyn, tylko 1 nie dojechała. Rozegrano 17 meczy. Każda drużyna to 7 piłkarzy, trenerzy i ich kibice, którzy nie zawiedli.

Rzęsisty deszcz padał w czasie uroczystego rozpoczęcia imprezy. Wójt Krzysztof Turek i Starosta Jan Żychliński życzyli młodym zawodnikom wytrwałości w sportowej walce.

Były kiełbaski, muzyka, wesoło i bardzo mokro. Piłkarzom pogoda nie przeszkodziła.

Zmartwieni byli natomiast rolkarze, rowerzyści , którzy niestety nie mogli korzystać ze skate parku - było to zbyt niebezpieczne. Grupa karateków z klubu Rensei Borzęcin wykonała pokaz walk. Nocny pokaz, zawodników w ich białych strojach, był bardzo atrakcyjny.

Nieoczekiwanie koło północy odwiedzili imprezę sportową goście weselni - kibice babickich klubów. Turniej piłkarski przeciągnął się nieco i pamiątkowe zdjęcie zwycięskich drużyn zrobiono o godz. 1.48 29-go sierpnia.


Pamiątkowe zdjęcie zwycięskich drużyn piłkarskich

powrót

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.