Dzisiaj jest wtorek 16 kwietnia 2024 r. imieniny Bernarda, Biruty, Erwina
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
SERWIS INFORMACYJNY URZĘDU GMINY
Serwis Informacyjny Urzędu Gminy
Stare Babice

30 września 2011 Nr 295
9 października - WYBORY DO SEJMU I SENATU RP. Wybory zostaną przeprowadzone od godz. 7:00 do godz. 21:00. Na terenie Gminy będzie 8 lokali wyborczych. Informacje o obwodach głosowania, siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych i lokalach wyborczych zostały umieszczone w obwieszczeniu Wójta z dnia 2 września br., dostępnych na tablicach sołeckich oraz stronie internetowej www.stare-babice.waw.pl.


NAJEM LOKALU. Wójt Gminy Stare Babice wynajmie lokal użytkowy na okres 3 lat z przeznaczeniem na bufet w oparciu o catering. Lokal użytkowy o powierzchni 43 m2 znajduje się w budynku komunalnym usytuowanym przy
ul. Rynek 21 (przy Ośrodku Zdrowia) w Starych Babicach. Stawka czynszu najmu netto: 15,00 zł/m2 + opłaty za media Informacje odnośnie najmu można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Stare Babice (pok. nr 2) lub pod nr tel.: (22) 722-95-35.
OGŁOSZENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU PRZETARGU. Urząd Gminy w Starych Babicach informuje, że ustny przetarg nieograniczony na najem nieruchomości niezabudowanej położonej we wsi Babice Nowe, stanowiącej działkę o nr ew. 60/2 o pow. 0,1600 ha na okres 5 lat przeprowadzony w dniu 28 września 2011r. nie został rozstrzygnięty z powodu braku oferentów.
PRZEBUDOWA DROGI UL. SIKORSKIEGO - ZMIANY W KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ. W związku z trwającą przebudową ul. Sikorskiego (drogi wojewódzkiej nr 898) przechodzącej przez Stare Babice, Kwirynów, Janów i Klaudyn , której inwestorem jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, od dnia 24 września 2011 zostały wprowadzone objazdy oraz zmiany w komunikacji autobusowej :
- autobusy linii 712 kursują na trasie METRO MŁOCINY- KLAUDYN-ul. Radiowa- ul. Kaliskiego- ul. Lazurowa- OS. GÓRCZEWSKA;
- linia autobusowa 812 - została zawieszona .
Bilety jednorazowe skasowane w autobusach linii 712 zachowują ważność w autobusach linii 714,719 i 729 na odcinku OS. GÓRCZEWSKA- RYNEK w Starych Babicach.
Ulica na odcinku od ul. Maczka do ul. Lutosławskiego jest CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTA dla ruchu. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich wyznaczył objazdy przez ul. Radiową, ul. Kaliskiego, ul. Lazurową do ul. Warszawskiej (trasy wojewódzkiej nr 580). Szczegółowe informacje dotyczące zmienionej trasy autobusów oraz rozkładów jazdy dostępne na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.
KONSULTACJE Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI. Wójt Gminy Stare Babice ogłosił konsultacje dotyczące projektu "Programu współpracy Gminy Stare Babice z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012r" o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. Projekt uchwały w sprawie rocznego programu współpracy na rok 2012 został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Gminy Stare Babice w Biuletynie Informacji Publicznej. Konsultacje będą trwały do 15 października 2011r. W tym terminie możliwe jest zgłaszanie wszelkich uwag i opinii dotyczących ww. programu. Uwagi oraz opinie prosimy składać do Kancelarii Urzędu Gminy Stare Babice lub przesłać na adres: j.plociennik@stare-babice.waw.pl. Konsultacje obejmują zasięgiem Gminę Stare Babice. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Rozwoju i Promocji Gminy tel. 22 752-87-51.
BORZĘCIN DUŻY NAJAKTYWNIEJSZYM SOŁECTWEM. 28 września br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie nagród w I edycji konkursu wojewody mazowieckiego na najaktywniejsze sołectwo. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: projektów infrastruktury i projektów miękkich. Sołectwo Borzęcin Duży jako jedyne nagrodzono w obydwu kategoriach. Za instalację 8 kamer monitorujących przystanki autobusowe oraz skwer im. Fryderyka Chopina Borzęcin Duży zajął I miejsce w kategorii projektów infrastrukturalnych, a za objęcie regularną pomocą żywnościową najbardziej potrzebujących mieszkańców, aktywną zbiórkę odpadów komunalnych i akcję oczyszczania stawu IV miejsce w kategorii projektów miękkich. Sołectwo nagrodzono sprzętem do monitoringu ( w tym kamerą) oraz zestawem nagłaśniającym.

23 września 2011 Nr 294
9 października - WYBORY DO SEJMU I SENATU RP. Informacje o obwodach głosowania, siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych i lokalach wyborczych zostały umieszczone w obwieszczeniu Wójta z dnia 2 września br., dostępnych na tablicach sołeckich oraz stronie internetowej www.stare-babice.waw.pl. W dniu 19 września zostały powołane składy Obwodowych Komisji Wyborczych.


NAJEM LOKALU. Wójt Gminy Stare Babice wynajmie lokal użytkowy na okres 3 lat z przeznaczeniem na bufet w oparciu o catering. Lokal użytkowy o powierzchni 43 m2 znajduje się w budynku komunalnym usytuowanym przy ul. Rynek 21 (przy Ośrodku Zdrowia) w Starych Babicach. Stawka czynszu najmu netto: 15,00 zł/m2 + opłaty za media Informacje odnośnie najmu można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Stare Babice (pok. nr 2) lub pod nr tel.: (22) 722-95-35.

PRZEBUDOWA DROGI UL. SIKORSKIEGO - ZMIANY W KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ. W związku z planowaną przebudową ul. Sikorskiego (drogi wojewódzkiej nr 898) przechodzącej przez Stare Babice, Kwirynów, Janów i Klaudyn , której inwestorem jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, od dnia 24 września 2011 zostaną wprowadzone następujące zmiany w komunikacji autobusowej :
- autobus linii 712 będzie kursować na trasie: METRO MŁOCINY - KLAUDYN - ul. Radiowa - ul. Kaliskiego - ul. Lazurowa - OS. GÓRCZEWSKA;
- linia autobusowa 812 - zostanie zawieszona.
Bilety jednorazowe skasowane w autobusach linii 712 zachowują ważność w autobusach linii 714,719 i 729 na odcinku OS. GÓRCZEWSKA- RYNEK w Starych Babicach.
Szczegółowe informacje dotyczące zmienionej trasy autobusów oraz rozkładów jazdy dostępne na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

PRZETARG NA NAJEM GRUNTU. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na najem nieruchomości niezabudowanej położonej w Babicach Nowych przy ul. Warszawskiej dz. nr 60/2 o pow. 1600 m2 na okres 5 lat. Przetarg odbędzie się 28 września 2011 o godz., 10:00 w sali konferencyjnej im. St. Zająca w Urzędzie Gminy Stare Babice ul. Rynek 32. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tel 22 722 91 39 lub na stronie internetowej www.stare-babice.waw.pl.

ZAGRAJMY W KOSZA! LKS Naprzód Zielonki zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Koszykówki Ulicznej (STREETBALL), który odbędzie się 24 września o godz. 12:00 na Strefie Rekreacji Dziecięcej w Borzęcinie Dużym. Zapisy przyjmowane są w siedzibie LKS Naprzód Zielonki (ul. Białej Góry, tel. 22 722-91-21) od pon. do pt w godzinach 8:00 - 15:00. Zapraszamy drużyny składające się z 2 osób (mogą być rezerwowi), dzieci wraz z rodzicami, chłopcy i dziewczęta razem, turniej będzie miał charakter otwarty. Zapraszamy do sportowej rywalizacji!

UROCZYSTOŚĆ RELIGIJNO-PATRIOTYCZNA. Tradycyjnie, jak co roku, w ostatnią niedzielę września Wójt Gminy Stare Babice oraz Prezes Zarządu Rejonowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Stanisław Drzewiński zapraszają na uroczystość religijno-patriotyczną, upamiętniającą wydarzenia września 1939 r. Uroczystość odbędzie się w dniu 25 września 2011 r. i rozpocznie się Mszą Św. w Kościele w Starych Babicach. Po mszy nastąpi przemarsz w asyście orkiestry dętej i Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego na Cmentarz Wojenny, gdzie odczytany będzie apel poległych oraz złożone zostaną kwiaty. Zapraszamy.

FESTIWAL MUZYCZNY "W KRAINIE CHOPINA". Wójt Gminy Izabelin , Dyrektor Kampinoskiego Parku narodowego oraz Towarzystwo Muzyczne im. K. Wiłkomirskiego zapraszają na zakończenie VII Edycji Festiwalu Muzycznego " W Krainie Chopina" , który odbędzie się w niedzielę 25 września o godz. 20.00 w Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego w Izabelinie przy ul. Tetmajera 38. Serdecznie zapraszamy!

KONSULTACJE Z ORGANIZACJAMI POZARZˇDOWYMI. Wójt Gminy Stare Babice ogłosił konsultacje dotyczące projektu "Programu współpracy Gminy Stare Babice z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012r" o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. Projekt uchwały w sprawie rocznego programu współpracy na rok 2012 został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Gminy Stare Babice w Biuletynie Informacji Publicznej. Konsultacje będą trwały od 15 września 2011r. do 15 października 2011r. W tym terminie możliwe jest zgłaszanie wszelkich uwag i opinii dotyczących ww. programu. Uwagi oraz opinie prosimy składać do Kancelarii Urzędu Gminy Stare Babice lub przesłać na adres: j.plociennik@stare-babice.waw.pl. Konsultacje obejmują zasięgiem Gminę Stare Babice. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Rozwoju i Promocji Gminy tel. 22 752-87-51.

16 września 2011 Nr 293
NABÓR PRACOWNIKÓW.
Komendant Straży Gminnej ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy - Strażnika Straży Gminnej. Szczegółowe informację co do wymagań na dane stanowisko można uzyskać u Komendanta Straży Gminnej Tomasza Adamczyka ( nr. tel. 22 722 90 35) lub na stronie internetowej www.bip.babice-stare.waw.pl, oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Stare Babice.. Oferty należy składać do 23 września b.r. do Sekretariatu Urzędu Gminy Stare Babice (ul. Rynek 32, pok. nr 18).


NAJEM LOKALU. Wójt Gminy Stare Babice wynajmie lokal użytkowy na okres 3 lat z przeznaczeniem na bufet w oparciu o catering. Lokal użytkowy o powierzchni 43 m2 znajduje się w budynku komunalnym usytuowanym przy ul. Rynek 21 (przy Ośrodku Zdrowia) w Starych Babicach. Stawka czynszu najmu netto: 15,00 zł/m2 + opłaty za media bieżąceInformacje odnośnie najmu można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Stare Babice (pok. nr 2) lub pod nr tel.: (22) 722-95-35.

100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA. Przypominamy, że Gmina Stare Babice zgłosiła się do konkursu organizowanego przez firmę Nivea. Mamy szansę na wybudowanie nowego placu zabaw dla dzieci w Koczargach Starych przy Gimnazjum lub w Starych Babicach przy przedszkolu. Place zabaw zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą ilość głosów. WEJDŹ NA WWW.NIVEA.PL I ODDAJ GŁOS! Głosować można codziennie od 6 czerwca do 31 paˇdziernika 2011r. raz na 24 godziny. Gorąco zachęcamy do głosowania internetowego!
PRZETARG NA NAJEM GRUNTU. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na najem nieruchomości niezabudowanej położonej w Babicach Nowych dz. nr 60/2 o pow. 1600 m2 na okres 5 lat. Przetarg odbędzie się 28 września 2011 o godz., 10:00 w sali konferencyjnej im. St. Zająca w Urzędzie Gminy Stare Babice ul. Rynek 32. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tel 22 722 91 39 lub na stronie internetowej www.stare-babice.waw.pl.
UROCZYSTOŚĆ RELIGIJNO- PATRIOTYCZNA. Tradycyjnie jak co roku w ostatnią niedzielę września Wójt Gminy Stare Babice oraz Prezes Zarządu Rejonowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więˇniów Politycznych Stanisław Drzewiński zapraszają na uroczystość religijno - patriotyczną upamiętniającą wydarzenia września 1939 r. Uroczystość odbędzie się w dniu 25 września 2011 r. i rozpocznie się Maszą Św. w Kościele w Starych Babicach. Po mszy nastąpi przemarsz w asyście kampanii reprezentacyjnej Wojska Polskiego na Cmentarz Wojenny w Starych Babicach, gdzie odczytany będzie apel poległych oraz złożone zostaną kwiaty. Zapraszamy.
RAJD ROWEROWY. Wójt Gminy Stare Babice serdecznie zaprasza na Rajd Rowerowy, który odbędzie się w dniu 17 września 2011 roku. Start rajdu o godz.14:00 z Placu Chopina w Borzęcinie Dużym trasą przez Mariew i Puszcze Kampinoską do miejscowości Wiersze i z powrotem. Zakończenie przewidziane jest ok. godz. 18:00. Po rajdzie na w/w placu odbędzie się ognisko, pieczenie kiełbasek oraz losowanie nagród wśród uczestników rajdu.
ZAGRAJMY W KOSZA! LKS Naprzód Zielonki zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Koszykówki Ulicznej (STREETBALL), który odbędzie się 24 września o godz. 12:00 na Strefie Rekreacji Dziecięcej w Borzęcinie Dużym. Zapisy przyjmowane są w siedzibie LKS Naprzód Zielonki (ul. Białej Góry, tel. 22 722-91-21) od pon. do pt w godzinach 8:00 - 15:00. Zapraszamy drużyny składające się z 2 osób (mogą być rezerwowi), dzieci wraz z rodzicami, chłopcy i dziewczęta razem, turniej będzie miał charakter otwarty. Zapraszamy do sportowej rywalizacji!
KONSULTACJACH Z ORGANIZACJAMI POZARZˇDOWYMI. Wójt Gminy Stare Babice w dniu 15 września 2011r. ogłosił konsultacje z organizacjami pozarządowymi. Przedmiotem konsultacji będzie "Program współpracy Gminy Stare Babice z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012r" o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. Projekt uchwały w sprawie rocznego programu współpracy na rok 2012 został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Gminy Stare Babice w Biuletynie Informacji Publicznej. Konsultacje będą trwały od 15 września 2011r. do 15 paˇdziernika 2011r. W tym terminie możliwe jest zgłaszanie wszelkich uwag i opinii dotyczących ww. programu. Uwagi oraz opinie prosimy składać do Kancelarii Urzędu Gminy Stare Babice lub przesłać na adres: j.plociennik@stare-babice.waw.pl. Konsultacje obejmują zasięgiem Gminę Stare Babice.

9 września 2011 Nr 292
NABÓR PRACOWNIKÓW. Komendant Straży Gminnej ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy - Strażnika Straży Gminnej. Szczegółowe informację co do wymagań na dane stanowisko można uzyskać u Komendanta Straży Gminnej Tomasza Adamczyka ( nr. tel. 22 722 90 35) lub na stronie internetowej www.bip.babice-stare.waw.pl, oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Stare Babice.. Oferty należy składać do 23 września b.r. do Sekretariatu Urzędu Gminy Stare Babice ( ul. Rynek 32, pok. nr 18)


WYWÓZ ODPADÓW POSEGREGOWANYCH. Przypominamy, że odpady posegregowane będą wywożone w dniach:
- Blizne Łaszczyńskiego, Blizne Jasińskiego, Latchorzew, Lubiczów - 12 września,
- Janów, Klaudyn, Kwirynów - 13 września,
- Babice Nowe, Stare Babice - 14 września,
- Koczargi Nowe, Koczargi Stare, Lipków, Zielonki Parcele, Zielonki Wieś - 15 września ,
- Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Buda, Mariew, Stanisławów, Topolin, Zalesie, Wierzbin, Wojcieszyn - 16 września
100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA. Przypominamy, że Gmina Stare Babice zgłosiła się do konkursu organizowanego przez firmę Nivea. Mamy szansę na wybudowanie nowego placu zabaw dla dzieci w Koczargach Starych przy Gimnazjum lub w Starych Babicach przy przedszkolu . Place zabaw zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą ilość głosów. WEJDŹ NA WWW.NIVEA.PL I ODDAJ GŁOS! Głosować można codziennie od 6 czerwca do 31 paˇdziernika 2011 r. raz na 24 godziny. Gorąco zachęcamy do głosowania internetowego!
PRZETARG NA NAJEM GRUNTU. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na najem nieruchomości niezabudowanej położonej w Babicach Nowych dz. nr 60/2 o pow. 1600 m2 na okres 5 lat. Przetarg odbędzie się 28 września 2011 o godz., 10:00 w sali konferencyjnej im. St. Zająca w Urzędzie Gminy Stare Babice ul. Rynek 32. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tel 22 722 91 39 lub na stronie internetowej www.stare-babice.waw.pl

FESTIWAL MUZYCZNY "W KRAINIE CHOPINA" Wójt Gminy Stare Babice, Parafia w Starych Babicach oraz Towarzystwo Muzyczne im. K. Wiłkomirskiego zapraszają na koncert, który odbędzie się w niedzielę 11 września o godz. 19.00 w Kościele Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach. Wystąpi Orkiestra Kameralna Filharomnii Narodowej w programie Antonio Vivaldi - Cztery Pory Roku. Serdecznie zapraszamy!
POWIATOWY EKO-PIKNIK - Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego wraz z Wójtami Gmin Kampinos i Teresin zapraszają na Eko - Piknik który odbędzie się 11 września br od godz. 14:00 na boisku Sportowym KS Orzeł Kampinos. Gwiazdą Wieczory będzie zespół Lady Pank. Więcej informacji na stronie internetowej starostwa www.pwz.pl
POWIATOWY DZIEŃ STRAŻAKA - Dnia 16 września br. o godz. 12:00 w Błoniu odprawiona zostanie Msza Św. w Kościele Narodzenia Pańskiego w Błoniu ul. Powstańców 8. Po Mszy odbędzie się uroczysty apel, wręczenie sztandarów, oraz defilada. Serdecznie zapraszamy.
UROCZYSTOŚĆ RELIGIJNO- PATRIOTYCZNA. Wójt Gminy Stare Babice oraz Prezes Zarządu Rejonowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więˇniów Politycznych Stanisław Drzewiński serdecznie zapraszają na uroczystość religijno - patriotyczną upamiętniającą wydarzenia września 1939 r. która odbędzie się w dniu 25 września 2011 r. w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP oraz na Cmentarzu Wojennym w Starych Babicach. Uroczysta Msza Święta za poległych w II wojnie światowej uroczystość rozpocznie się o godzinie 9:30. Zapraszamy.
RAJD ROWEROWY. Wójt Gminy Stare Babice serdecznie zaprasza na Rajd Rowerowy, który odbędzie się w dniu 17 września 2011 roku. Start rajdu o godz.14:00 z Placu Chopina w Borzęcinie Dużym, a zakończenie o godz. 18:00. Po rajdzie na w/w placu odbędzie się ognisko, pieczenie kiełbasek oraz losowanie nagród wśród uczestników rajdu.

2 września 2011 Nr 291
SESJA RADY. Dnia 1 września odbyła się X sesja Rady Gminy, radni podjęli 11 uchwał. Z uchwałami można zapoznać się na stronie internetowej www.bip.stare-babice.waw.pl


NABÓR PRACOWNIKÓW. Komendant Straży Gminnej ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy - Strażnika Straży Gminnej. Szczegółowe informacje co do wymagań na dane stanowisko można uzyskać u Komendanta Straży Gminnej Tomasza Adamczyka ( nr. tel. 22 722 90 35) lub na stronie internetowej www.bip.babice-stare.waw.pl, oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Stare Babice.. Oferty należy składać do 6 września b.r. do Sekretariatu Urzędu Gminy Stare Babice ( ul. Rynek 32, pok. nr 18)
WYWÓZ ODPADÓW POSEGREGOWANYCH. Przypominamy, że odpady posegregowane będą wywożone w dniach:
- Blizne Łaszczyńskiego, Blizne Jasińskiego, Latchorzew, Lubiczów - 12 września,
- Janów, Klaudyn, Kwirynów - 13 września,
- Babice Nowe, Stare Babice - 14 września,
- Koczargi Nowe, Koczargi Stare, Lipków, Zielonki Parcele, Zielonki Wieś - 15 września ,
- Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Buda, Mariew, Stanisławów, Topolin, Zalesie, Wierzbin, Wojcieszyn - 16 września
100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA. Przypominamy, że Gmina Stare Babice zgłosiła się do konkursu organizowanego przez firmę Nivea. Mamy szansę na wybudowanie nowego placu zabaw dla dzieci w Koczargach Starych przy Gimnazjum lub w Starych Babicach przy przedszkolu . Place zabaw zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą ilość głosów. WEJDŹ NA WWW.NIVEA.PL I ODDAJ GŁOS! Głosować można codziennie od 6 czerwca do 31 paˇdziernika 2011r. raz na 24 godziny. Gorąco zachęcamy do głosowania internetowego!
ZAWIADOMIENIE O WYŁOŻENIU UCHWAŁY RADY GMINY O SCALENIU I PODZIAŁU WE WSI JANÓW. Zawiadamia się że projekt uchwały Rady Gminy o scaleniu i podziale części nieruchomości położonych we wsi Janów, wraz z załącznikami (mapa i rejestr) jest wyłożony do wglądu w Urzędzie Gminy
w Starych Babicach ul. Rynek 32 w pokoju nr 27, II piętro, od 16 sierpnia do 6 września 2011r.
w godzinach pracy urzędu. Uczestnicy postępowania mogą zapoznać się z dokumentacją oraz ewentualnie składać na piśmie wnioski, uwagi i zastrzeżenia do tego projektu. Złożone wnioski, uwagi i zastrzeżenia zostaną zaopiniowane przez radę uczestników scalenia i rozstrzygnięte przez Radę Gminy w Uchwale o scaleniu i podziale.

PRZETARG NA NAJEM GRUNTU. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na najem nieruchomości niezabudowanej położonej w Babicach Nowych dz. nr 60/2 o pow. 1600 m2 na okres 5 lat. Przetarg odbędzie się 28 września 2011 o godz., 10:00 w sali konferencyjnej im. St. Zająca w Urzędzie Gminy Stare Babice
ul. Rynek 32. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tel 22 722 91 39 lub na stronie internetowej www.stare-babice.waw.pl

FESTIWAL MUZYCZNY "W KRAINIE CHOPINA" Wójt Gminy Izabelin, Parafia w Laskach oraz Towarzystwo Muzyczne im. K. Wiłkomirskiego zapraszają na koncert Dumitru Harea. Koncert odbędzie się w niedzielę 4 września o godz. 20.00 w Kościele PW. Matki Bożej królowej Meksyku w Laskach. Serdecznie zapraszamy!

POWIATOWY EKO- PIKNIK - Marszałek Województwa Mazowieckiego wraz z Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego zapraszają na Eko-Piknik który odbędzie się 11 września br od godz. 14:00 w gminie Kampinos na boisku Sportowym KS Orzeł Kampinos. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lady Pank. Więcej informacji na stronie internetowej starostwa www.pwz.pl

DZIEŃ OTWARTY W KPN - Dyrekcja i pracownicy KPN zapraszają 3 września na dzień otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym. Podczas trwania dnia otwartego będzie można min: zwiedzić ośrodki edukacyjne w KPN, wziąć udział w konkursie wiedzy przyrodniczej, zapoznać się z formami udostępnienia parku dla społeczeństwa. Więcej informacji na stronie www.kampinoski-pn.gov.pl

POWIATOWY DZIEŃ STRAŻAKA - Dnia 16 września br. o godz. 12:00 w Błoniu odbędzie się Msza Św.
w Kościele Narodzenia Pańskiego w Błoniu, ul. Powstańców 8. Po Mszy odbędzie się uroczysty apel, wręczenie sztandarów, oraz defilada. Serdecznie zapraszamy.

UROCZYSTOŚĆ PATRIOTYCZNA W POCIESZE. W 72 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej i 67 rocznicę walk w Powstaniu Warszawskim i Puszczy Kampinoskiej, w dniu 4 września od godz. 11:00 odbędzie się uroczystość patriotyczna przy pomniku Armii Krajowej POS "Jerzyki" k/Palmir.

Serwis 291 --- Serwis 292 --- Serwis 293 --- Serwis 294 --- Serwis 295

 

ARCHIWUM NUMERÓW SERWISU INFORMACYJNEGO

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.