Dzisiaj jest sobota 25 maja 2024 r. imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
SERWIS INFORMACYJNY URZĘDU GMINY
Serwis Informacyjny Urzędu Gminy
Stare Babice

30 listopada 2012 Nr 342
PRZETARGI GMINNE. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej we wsi Klaudyn: działki nr ewid. 842/9 o pow. 0,1500 ha cena wywoławcza 375 000,00 oraz działki nr ewid. 842/10 o pow. 0,1500 ha cena wywoławcza 375 000,00.Wysokość wadium 5% ceny wywoławczej Przetarg odbędzie się dnia 12 grudnia br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stare Babice, ul. Rynek 32. Zainteresowani przetargiem mogą uzyskać informację w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (pok. nr 32, nr tel. 022-722-91-39) lub na stronie internetowej www.bip.stare-babice.waw.pl .


MIKOŁAJKI 2012. 6 grudnia o godz. 15:00 na Rynku w Starych Babicach odbędą się mikołajki dla dzieci i dorosłych. Dla dzieci przewidziane są gry i zabawy ze Świętym Mikołajem, konkursy z nagrodami i upominki od Śnieżynek. Atrakcją wieczoru o godz. 17:30 będzie uroczyste rozświetlenie Rynku oraz pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy.
MŁODZIEŻOWY TURNIEJ CARROM. 15 grudnia 2012 (sobota) od godz. 11:00 w budynku Starostwa przy ul. Poznańskiej 129/133 w Ożarowie Mazowieckim odbędą się rozgrywki młodzieżowe w bilardzie indyjskim o puchar Starosty Powiatu warszawskiego Zachodniego. Rejestracja uczestników do 10.45. Więcej informacji na stronie www.carrom.pl KONSULTACJE SPOŁECZNE:
CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W GMINIE. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza konsultacje społeczne: czystość i porządek w Gminie. Działając w oparciu o uchwałę Nr XL/359/06 Rady Gminy Stare Babice z dnia 28 września 2006 roku z póĽn. zm. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza konsultacje społeczne na temat projektów uchwał: 1) w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Stare Babice, 2) w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, 3) w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, 4) w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz stawki tej opłaty, w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Stare Babice, 5) w sprawie ustalenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Uwagi do wyżej wymienionych projektów można zgłaszać pisemnie (decyduje data wpływu) do Urzędu Gminy w terminie od 29 listopada do 12 grudnia 2012 roku za pomocą: e_mail: srodowisko@stare-babice.waw.pl lub pisma złożonego w kancelarii Urzędu Gminy Stare Babice lub przesłanego na adres: Urząd Gminy Stare Babice, ul. Rynek 32, 05-082 Stare Babice.
WYWÓZ ODPADÓW POSEGREGOWANYCH. Przypominamy, że odpady posegregowane będą wywożone w dniach: ˇ
  • Blizne Łaszczyńskiego, Blizne Jasińskiego, Latchorzew, Lubiczów - 10 grudnia
  • Janów, Klaudyn, Kwirynów - 11 grudnia
  • Babice Nowe, Stare Babice - 12 grudnia
  • Koczargi Nowe, Koczargi Stare, Lipków, Zielonki Parcele, Zielonki Wieś - 13 grudnia
  • Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Buda, Mariew, Stanisławów, Topolin, Zalesie, Wierzbin, Wojcieszyn - 14 grudnia

HERBACIARNIA "JULIA" zaprasza. W Zielonkach przy ul. Warszawskiej powstała herbaciarnia "Julia" - miejsce emanujące spokojem i artystycznym duchem. Smakosze herbaty znajdą tam jej niezwykły wybór - ponad 50 rodzajów. Na miejscu są herbaty: białe, zielone, czerwone, czarne, także kwiatowe i owocowe. Na półkach znajdziemy również bogaty asortyment do parzenia i picia tego napoju. Każdy wybierze coś dla siebie. Ambicją właścicielki herbaciarni - Edyty Jadczak jest stworzenie nowego kulturalnego miejsca w naszej gminie do spotkań, dyskusji, picia herbaty i czytania książek. Już dziś można wymienić tam przeczytaną książkę na inną - zupełnie za darmo!"Julia" zaprasza w dni powszednie w godz. 10:00-20:00, w soboty i niedziele w godz. 10:00-16:00
1 grudnia o godzinie 16.00 (sobota) - Chiński pokaz parzenia herbaty - wstęp bezpłatny. 7 grudnia o godzinie 18,30 (piątek) - spotkanie z psychologiem Panią Małgorzatą Szulik. Temat "Święta takie jak zwykle..." - wstęp bezpłatny.

23 listopada 2012 Nr 341

SESJA RADY GMINY. Dnia 29 listopada o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stare Babice ul. Rynek 21 (nowy budynek) odbędzie się XXII sesja Rady Gminy Stare Babice. Porządek obrad przewiduje podjęcie 8 uchwał. Program sesji i projekty uchwał dostępne są w Urzędzie Gminy Stare Babice (pok. 15) oraz na stronie internetowej www.bip.stare-babice.waw.pl
ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI. Elektrośmieci, czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny stare, zepsute lub niepotrzebne urządzenia, zasilane prądem lub bateriami, będzie można złożyć w dniu 28 listopada w godz. 15.00-19.00 na parkingu przy przedszkolu w m. Blizne Jasińskiego ul. Kościuszki.
KREW - NIEZASTĄPIONY LEK. Wszystkich tych, którym nieobojętny jest los innych ludzi prosimy o zgłoszenie się na najbliższą Akcję Krwiodawstwa 25 listopada 2012 roku (niedziela) na parkingu przed Marketem "Lidl" w Latchorzewie przy ul. Warszawskiej 214 w godz. 9.00 - 13.00 Prosimy pamiętać o dokumencie tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem zamieszkania, a także o spożyciu lekkostrawnego posiłku. Akcję organizuje Międzygminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "FLORIAN".
PRZETARGI GMINNE. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej we wsi Klaudyn: działki nr ewid. 842/9 o pow. 0,1500 ha cena wywoławcza 375 000,00 oraz działki nr ewid. 842/10 o pow. 0,1500 ha cena wywoławcza 375 000,00.Wysokość wadium 5% ceny wywoławczej Przetarg odbędzie się dnia 12 grudnia br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stare Babice, ul. Rynek 32. Zainteresowani przetargiem mogą uzyskać informację w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (pok. nr 32, nr tel. 022-722-91-39) lub na stronie internetowej www.bip.stare-babice.waw.pl .
NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO DLA MIESZKAŃCA GMINY STARE BABICE. Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Mazowszu, honorującym najcenniejsze osiągnięcia mieszkańców regionu w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury. Przyznawane od 1999 r. wyróżnienie kierowane jest do ludzi aktywnych społecznie. Jest docenieniem niepospolitych pomysłów i twórczych inicjatyw, które są wyrazem autentycznych pasji. Jednym z 10 tegorocznych laureatów został Pan Mariusz Dżyga, mieszkaniec Gminy Stare Babice. Od początku lat 90. aktywnie uczestniczy w tworzeniu życia artystycznego na obrzeżach Warszawy, głównie na terenie gminy Stare Babice. Wraz z żoną prowadzi szkołę i ognisko muzyczne. Zorganizował setki koncertów muzykalnej młodzieży, 20 edycji konkursów muzycznych o zasięgu powiatowym. Z uczniów i absolwentów placówek stworzył orkiestrę młodzieżową, która koncertuje od 12 lat na terenie gminy, powiatu i za granicą. Artysta od 20 lat organizuje i współorganizuje koncerty z udziałem znanych wykonawców i zespołów dla szerokiej publiczności - dzieci, młodzieży i dorosłych. W roku obchodów 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina Mariusz Dżyga zorganizował nadzwyczajną całoroczną edycję Festiwalu Muzycznego "W Krainie Chopina". Ponadto w czasie trwania jubileuszu zainicjował akcję "Instrumenty dla Krainy Chopina". Celem tej akcji jest zakup fortepianów dla placówek oświatowych oraz sal koncertowych, a także remont i budowa organów w kościołach. Laureat nieustannie zabiega o poprawę bazy kultury oraz prowadzenie edukacji artystycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych we wszystkich miejscowościach "Krainy Chopina".
GMINA STARE BABICE WYRÓŻNIONA CERTYFIKATEM "SAMORZˇDOWY LIDER EDUKACJI 2012" Kapituła konkursu przyznała Gminie Stare Babice certyfikat II edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów Rzeczypospolitej Polskiej "Samorządowy Lider Edukacji". ZnaleĄliśmy się w gronie wyróżnionych 31 gmin z kategorii do 20.000 mieszkańców. Z powiatu warszawskiego- zachodniego certyfikat zdobyła także Gmina Ożarów Mazowiecki. Podczas wręczania dyplomów na finałowej gali konkursu w dniu 14 listopada w Krakowie, odczytano uzasadnienia przyznania certyfikatów wyróżnionym gminom i powiatom. Oceniając Gminę Stare Babice recenzenci "zwrócili uwagę na strategię zarządzania w edukacji, efektywnie łączącą inwestycje infrastrukturalne w bazę oświatową z inwestycjami w zasoby kadrowe. Strategia ta przynosi efekt w postaci wzrostu zatrudnienia nauczycieli prowadzących zajęcia specjalistyczne, co jest nieomal niespotykane w dzisiejszej rzeczywistości samorządowych oszczędności". Komisja zwróciła również uwagę na elastyczne dostosowywanie działań do potrzeb edukacyjnych społeczności lokalnej oraz stworzenie szerokiej oferty klas sprofilowanych. Doceniła wysoką jakość merytoryczną projektu Gminy i Fundacji Hereditas "Dziedzictwo twórczości ludowej i artystycznej - kapliczki, krzyże, figury i obeliski w Gminie Stare Babice" (jako projektu kreującego tożsamość lokalną). Ponadto Komisja zauważyła znaczące inwestowanie w bazę oświatową, sportową i rekreacyjną, np. budowę nowoczesnego przedszkola w Bliznem Jasińskiego, Strefy Rekreacji Dziecięcej w Borzęcinie Dużym. Generalnie uznano, że oświata na terenie gminy Stare Babice prowadzona jest w sposób profesjonalny i dorównuje światowemu poziomowi.

15 listopada 2012 Nr 340
BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PROFILAKTYCZNE PRZECIW GRYPIE. Od 25.10.2012 r. rozpoczęła się realizacja "Programu bezpłatnych szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Stare Babice powyżej 65 roku życia na lata 2012-2016".Szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców powyżej 65 roku życia zameldowanych w Gminie Stare Babice (na pobyt stały lub czasowy) wykonywane są BEZPŁATNIE w dwóch punktach szczepień: NZOZ Medicor - Centrum Zdrowia w Borzęcinie Dużym ul. Warszawska 818 od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 18.00, zapisy pod nr telefonu: 22 752 08 28. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne SORNO, w Starych Babicach ul. Rynek 21; od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 18.00 Zapisy pod nr telefonu: 22 722 90 02; 22 722 92 76. Jeżeli liczba zgłaszających się na szczepienia mieszkańców powyżej 65 roku życia dla dwóch punktów będzie większa niż 200 osób łącznie, Gmina Stare Babice pokryje koszt zakupu dodatkowych szczepionek dla 50 osób dla dwóch punktów szczepień. Realizacja będzie trwać do wyczerpania limitu szczepień, nie póˇniej jednak niż do 15 grudnia 2012 r.


ZAPRASZAMY NA PLENER MALARSKI Plener odbędzie się w ramach projektu "Stare Babice na przestrzeni wieków - wydanie książki". Projekt jest realizowany z dofinansowaniem środków unijnych Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW 2007- 2013. Spotkanie organizacyjne i nabór uczestników odbędzie się w dniu 15 listopada br. o godz. 17.30 w sali konferencyjnej im. St. Zająca Urzędu Gminy w Starych Babicach (I piętro), ul. Rynek 32. W dniach 17-18 listopada 2012r. planowany jest dwudniowy, weekendowy plener malarski na terenie Gminy Stare Babice. Zbiórka o godz. 11:00 na parkinku przed Kościołem (Rynek). Osoby uzdolnione artystycznie mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach malarskich prowadzonych przez specjalistę. Tematem prac będą ciekawe kulturowo, historycznie obiekty, które mogą stanowić atrakcję turystyczną Gminy Stare Babice. Uczestnicy pleneru namalują obraz w dowolnej technice, do dyspozycji otrzymają akcesoria malarskie. Prace powstałe podczas pleneru będą eksponowane na wystawie w trakcie uroczystości obchodów 700 lecia Starych Babic w styczniu 2013r. Zgłoszenia można przysyłać na mail anna@sobierajska.com
Szczegółowe informacje pod numerem - Anna Sobierajska tel. 501- 086 -326 lub w Urzędzie Gminy w Starych Babicach tel. 22-752-90-83 22-752-90-83. Zapraszamy!
ZAPRASZAMY NA "DEBATĘ O BEZPIECZEŃSTWIE. Zapraszamy mieszkańców gminy do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 22 listopada 2012 roku w godz. 15.30-17.30 w sali konferencyjnej przy Urzędu Gminy w Starych Babicach ul. Rynek 21. Tematem spotkania będzie:- bezpieczeństwo w ruchu drogowym, - przemoc w rodzinie, - bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu "Razem Bezpieczniej", jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości. Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej" ma na celu ograniczanie skali zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia. Jest on zgodny z przyjętym przez Radę Ministrów dokumentem "Strategia Rozwoju Kraju 2007-2015", którego jednym z priorytetów jest "Budowa zintegrowanej wspólnoty społecznej i jej bezpieczeństwa". Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym. W debacie udział weˇmie między innymi Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski oraz Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Mirosław Schossler.

TURNIEJ SZACHOWY 17 listopada w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzecinie Dużym przy ul. Warszawskiej 697 dla dzieci i młodzieży zorganizowany zostanie Turniej Szachowy. Początek imprezy o godz. 13:00. W turnieju mogą wziąć udział osoby do lat 15. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada pod nr. tel.: 694-146-194 - Jarosław Kowalewski - instruktor szachowy.

PROFILAKTYKA RAKA PIERSI I RAKA SZYJKI MACICY Centrum Medyczne "SORNO" i Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi Oraz Profilaktyki I Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy Centrum Onkologii w Warszawie zaprasza wszystkie panie na spotkanie poświęcone profilaktyce raka piersi i raka szyjki macicy, które odbędzie się 16.11.2012r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej im. St. Zająca Urzędu Gminy w Starych Babicach, ul. Rynek 32. Program spotkania: Wykład poświęcony problemom raka piersi i raka szyjki macicy. Warsztaty z zakresu badań profilaktycznych raka piersi (nauka samobadania, ćwiczenie na fantomach).

OŚRODEK REHABILITACJI w Centrum Medycznym "ARNICA" w Starych Babicach ul. Rynek 10. W ramach bezpłatnych zajęć rehabilitacyjnych (zakontraktowanych przez NFZ) działa Ośrodek Dzienny Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego, który w ramach Interwencji obejmuje opieką dzieci już od pierwszych miesięcy życiz.. Dzieci objęte są opieką wykwalifikowanego personelu medycznego: lekarza rehabilitacji, lekarza medycyny sportowej, fizjoterapeutów, logopedy, pedagoga i psychologa. Ośrodek oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu: terapii manualnej, terapii metodami neurofizjologicznymi (PNF, NDT-Bobath dla dzieci, NDT-Bobath dla dorosłych), neuromobilizacji, terapii tkanek miękkich (łańcuchy powięziowe), funkcjonalny trening medyczny, ćwiczenia w odciążeniu, kinesiotapingu, masażu (klasyczny, relaksacyjny, leczniczy, wodny). Ponadto ośrodek oferuje również zajęcia dla dzieci i młodzieży z wadami postawy oraz dorosłych z zaburzeniami neurologicznymi i schorzeniami ortopedycznymi. Pacjenci mogą korzystać z gabinetu Fizykoterapii, który w swojej ofercie ma między innymi : elektroterapię, laseroterapię, pole magnetyczne, ultradˇwięki, zabiegi przy użyciu fali uderzeniowej, naświetlanie lampą sollux, hydroterapię (kończyn górnych, kończyn dolnych i kręgosłupa lędˇwiowego)

9 listopada 2012 Nr 339
UROCZYSTOŚĆ 11 LISTOPADA.
Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości Wójt Gminy i Dyrektor Szkoły w Starych Babicach zapraszają na uroczystość obchodów Święta Niepodległości, która odbędzie się dnia 9 listopada b.r. o godzinie 17.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach przy ul. Polnej 40.


BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PROFILAKTYCZNE PRZECIW GRYPIE. Od 25.10.2012 r. rozpoczęła się realizacja "Programu bezpłatnych szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Stare Babice powyżej 65 roku życia na lata 2012-2016".Szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców powyżej 65 roku życia zameldowanych w Gminie Stare Babice (na pobyt stały lub czasowy) wykonywane są BEZPŁATNIE w dwóch punktach szczepień: NZOZ Medicor - Centrum Zdrowia Izabela Zawada-Drynkowska punkt szczepień w Borzęcinie Dużym ul. Warszawska 818 od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 18.00. Zapisy pod nr telefonu: 22 752 08 28. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne SORNO, punkt szczepień w Starych Babicach ul. Rynek 21; od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 18.00. Zapisy pod nr telefonu: 22 722 90 02; 22 722 92 76. Jeżeli liczba zgłaszających się na szczepienia mieszkańców powyżej 65 roku życia dla dwóch punktów będzie większa niż 200 osób łącznie, Gmina Stare Babice pokryje koszt zakupu dodatkowych szczepionek dla 50 osób dla dwóch punktów szczepień. Realizacja będzie trwać do wyczerpania limitu szczepień, nie póˇniej jednak niż do 15 grudnia 2012 r.

ZAPRASZAMY NA PLENER MALARSKI Plener odbędzie się w ramach projektu "Stare Babice na przestrzeni wieków - wydanie książki". Projekt jest realizowany z dofinansowaniem środków unijnych Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW 2007- 2013. Spotkanie organizacyjne i nabór uczestników odbędzie się w dniu 15 listopada br. o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starych Babicach (I piętro), ul. Rynek 32. W dniach 17-18 listopada 2012r. planowany jest dwudniowy, weekendowy plener malarski na terenie Gminy Stare Babice. Zbiórka o godz. 11:00 na parkinku przed Kościołem (Rynek). Osoby uzdolnione artystycznie mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach malarskich prowadzonych przez specjalistę. Tematem prac będą ciekawe kulturowo, historycznie obiekty, które mogą stanowić atrakcję turystyczną Gminy Stare Babice. Uczestnicy pleneru namalują obraz w dowolnej technice, do dyspozycji otrzymają akcesoria malarskie. Prace powstałe podczas pleneru będą eksponowane na wystawie w trakcie uroczystości obchodów 700 lecia Starych Babic w styczniu 2013 r. Zgłoszenia można przysyłać na mail anna@sobierajska.com Szczegółowe informacje pod numerem - Anna Sobierajska tel. 501- 086 -326 501- 086 -326 lub w Urzędzie Gminy w Starych Babicach tel. 22-752-90-83 22-752-90-83. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY NA "DEBATĘ O BEZPIECZEŃSTWIE. Zapraszamy mieszkańców gminy do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 22 listopada 2012 roku w godz. 15.30-17.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starych Babicach. Tematem spotkania będzie:- bezpieczeństwo w ruchu drogowym, - przemoc w rodzinie, - bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu "Razem Bezpieczniej", jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości. Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej" ma na celu ograniczanie skali zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia. Jest on zgodny z przyjętym przez Radę Ministrów dokumentem "Strategia Rozwoju Kraju 2007-2015", którego jednym z priorytetów jest "Budowa zintegrowanej wspólnoty społecznej i jej bezpieczeństwa". Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym. W debacie udział weˇmie między innymi Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski oraz Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Mirosław Schossler.

TURNIEJ SZACHOWY 17 listopada w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzecinie Dużym przy ul. Warszawskiej 697 dla dzieci i młodzieży zorganizowany zostanie Turniej Szachowy. Początek imprezy o godz. 13:00. W turnieju mogą wziąć udział osoby do lat 15. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada pod nr. tel.: 694-146-194 - Jarosław Kowalewski - instruktor szachowy.

MŁODZIEZOWA PIŁKA NOŻNA. Gminny Ośrodek Sportu I Rekreacji Stare Babice organizuje spotkania z rodzicami, których dzieci biorą udział w zajęciach piłki nożnej. Spotkania odbędą się: W piątek 9 listopada 2012 r o godz. 16:00 W Borzęcinie Dużym, na terenie Zespołu Szkolno Przedszkolnego, ul. Warszawska 697, sala 22 na parterze- dla rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia W UKS GOSIR Stare Babice i we wtorek 13 listopada 2012r. o godzinie 16:00 w Starych Babicach, na terenie Szkoły Podstawowej, ul. Polna 40, - dla rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia W Naprzód GOSIR Stare Babice. Spotkania mają na celu: Przedstawienie planowanych działań Gminnego Ośrodka Sportu I Rekreacji Stare Babice w kwestii młodzieżowej piłki nożnej na rok 2013; Omówienie bieżących spraw, dotyczących młodzieżowych drużyn piłki nożnej.

Serwis 339 --- Serwis 340 ---- Serwis 341 ----- Serwis 342

ARCHIWUM NUMERÓW SERWISU INFORMACYJNEGO

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.