Dzisiaj jest sobota 25 maja 2024 r. imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
SERWIS INFORMACYJNY URZĘDU GMINY
Serwis Informacyjny Urzędu Gminy
Stare Babice

31 maja 2013 Nr 366
PRZETARGI GMINNE. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony na budowę drogi dojazdowej do nowego budynku komunalnego z Ośrodkiem Zdrowia w Starych Babicach przy ul. Rynek 21 wraz budową odwodnienia.. Oferty należy składać do dnia 3 czerwca b.r. do godz. 12.00 w Sekretariacie (pok. 18) Urzędu Gminy w Starych Babicach. Zainteresowani przetargiem mogą uzyskać informację w Referacie Zamówień Publicznych (pok. nr 34, nr tel. 022-722-95-36) lub na stronie internetowej www.bip.stare-babice.waw.pl.


SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI. 4 czerwca 2013 roku o godz. 18:00 w Sali Konferencyjnej nowym budynku komunalnego Urzędu Gminy przy ul. Rynek 21 (budynek, w którym znajduje się przychodnia zdrowia) odbędzie się spotkanie mieszkańców wsi Stare Babice oraz wszystkich osób zainteresowanych z Wójtem lub Z-cą Wójta i pracownikami Urzędu Gminy. Tematem spotkanie będą sprawy bieżące naszej Gminy, m.in. : nowe metody odbioru odpadów z posesji, Inwestycje gminne, odro lenienia, oświetlenie, stan dróg gminnych i inne.
"BABICKIE OGRODY 2013"Wójt Gminy Stare Babice ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w naszej gminie Masz piękny ogród i chcesz się nim pochwalić swoim sąsiadom i nie tylko? Lubisz spędzać wolny czas na pracy w swoim ogródku? Czy klienci chwalą ogród przy Twojej firmie? Koniecznie zgłoś swój udział w konkursie! Wypełnij krótką deklarację, którą możesz pobrać na www.stare-babice.waw.pl, uzyskać w Urzędzie Gminy (pok. 12) lub u swojego sołtysa. Deklarację wyślij na adres facebook@stare-babice.waw.pl lub złóż w Referacie Ochrony Środowiska w kopercie z dopiskiem "Babickie Ogrody 2013". Komisja umówi się na wizytę. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 lipca 2013 r. Oficjalne zakończenie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 15 sierpnia podczas Wielkiego Festynu Babickiego. Uwaga! Zgłaszając się do konkursu przyłączysz się do współzawodnictwa między sołectwami, co pozwoli wyłonić "Najpiękniejsze Sołectwo 2013 r."! Regulamin konkursu dostępny na: www.stare-babice.waw.pl.
KAMPINOSKIE SPOTKANIA JEŹDZIECKIE to cykl zawodów dla jeĽdĽców amatorsko uprawiających jeĽdziectwo, rozgrywany w czterech stajniach na terenie gminy Stare Babice i gminy Izabelina. W 2013 roku przewidziane są cztery edycje, podczas których zawodnicy będą zdobywać punkty za zajmowane miejsca. Zdobywca największej ilości punktów we wszystkich edycjach wygrywa cały cykl zawodów. W każdej edycji, niezależnie od wyników w całym cyklu, będą wyłaniani zwycięzcy w poszczególnych konkursach. Patronatem honorowym zawody objął Wójt Gminy Stare Babice oraz Wójt Gminy Izabelin Zawody odbędą się 9 czerwca w stajni HorseWorks (ul. Warszawska 548, Koczargi Nowe) i Stajni Justyny Milej (ul. Warszawska 540, Koczargi Nowe), 31 sierpnia w stajni Zielonki ( ul. arszawska 452, Zielonki Wieś) oraz 28 września w stajni Sawanka ( ul. 3-go Maja 100, Truskaw).

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ DZIECKA. Wójt Gminy Stare Babice serdecznie zaprasza na obchody Gminnego Dnia Dziecka, które odbędą się w dniu 1 czerwca 2013 w godz. 13:00 - 18:00 na Strefie Rekreacji dziecięcej w Borzęcinie Dużym ( ul. Warszawska 697). W programie przewidziane są: warsztaty i atrakcje plastyczne, warsztaty wyrobu biżuterii, warsztaty wikiniarskie, warsztaty ceramiczne, mydlane, Malowanie wspólnego 10-cio metrowego obrazu (mini zoo). Punkty fotografii - zdjęcia w strojach ludowych i wiele innych. Na zakończenie imprezy odbędzie się koncert zespołu RESPECT. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
FESTIWAL MUZYCZNY "W KRAINIE CHOPINA" Wójt Gminy Stare Babice, Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach oraz Towarzystwo Muzyczne im. K. Wiłkomirskiego zapraszają na koncert otwierający Festiwal Muzyczny "W Krainie Chopina" , na którym wystąpią: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, pod dyrekcją Michała Niedziałka oraz skrzypek Jan Kutowski. Koncert odbędzie się w piątek 31 maja o godz. 20.00 w Kościele w Starych Babicach. Kolejny koncert już 2 czerwca (niedziela) o godz. 18:00 odbędzie się w Sali koncertowej Gimnazjum Gminnego ul. Akacjowa. Wystapią: Henryk Trzonek (skrzypce) oraz Katarzyna Glensk (fortepian). Koncert będzie połączony z prezentacja książki Włodzimierza Kusika pt: " Aria na wiolonczelę" Serdecznie zapraszamy!
PIKNIK MODELARSKI W KOCZARGACH - Lotnisko Modelarskie Koczargi serdecznie zaprasza wszystkich miłośników małego lotnictwa 2 czerwca 2013 (niedziela) w godz. 10:00-18:00 na piknik modelarski . W programie: pokazy lotów modeli zdalnie sterowanych, zawody Combat o puchar Wójta Gminy Stare Babice, stymulator lotu modelami RC. Więcej informacji na stronie www.koczargi.waw.pl

24 maja 2013 Nr 365
PRZETARGI GMINNE. Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony na budowę drogi dojazdowej do nowego budynku komunalnego z Ośrodkiem Zdrowia w Starych Babicach przy ul. Rynek 21 wraz budową odwodnienia.. Oferty należy składać do dnia 3 czerwca b.r. do godz. 12.00 . Wszystkie oferty należy składać w Sekretariacie (pok. 18) Urzędu Gminy w Starych Babicach. Zainteresowani przetargiem mogą uzyskać informację w Referacie Zamówień Publicznych (pok. nr 34, nr tel. 022-722-95-36) lub na stronie internetowej www.bip.stare-babice.waw.pl.


"BABICKIE OGRODY 2013" Wójt Gminy Stare Babice ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w naszej gminie. Masz piękny ogród i chcesz się nim pochwalić swoim sąsiadom i nie tylko? Lubisz spędzać wolny czas na pracy w swoim ogródku? Czy klienci chwalą ogród przy Twojej firmie? Koniecznie zgłoś swój udział w konkursie! Wypełnij krótką deklarację, którą możesz pobrać na www.stare-babice.waw.p l, uzyskać w Urzędzie Gminy (pok. 12) lub u swojego sołtysa. Deklarację wyślij na adres facebook@stare-babice.waw.pl lub złóż w Referacie Ochrony Środowiska
w kopercie z dopiskiem "Babickie Ogrody 2013". Komisja umówi się na wizytę. Zgłoszenia będą przyjmowane od 13 maja do 31 lipca 2013 r. Oficjalne zakończenie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 15 sierpnia podczas Wielkiego Festynu Babickiego. Uwaga! Zgłaszając się do konkursu przyłączysz się do współzawodnictwa między sołectwami, co pozwoli wyłonić "Najpiękniejsze Sołectwo 2013 r."! Regulamin konkursu dostępny na: www.stare-babice.waw.pl.
KAMPINOSKIE SPOTKANIA JEŹDZIECKIE to cykl zawodów dla jeĄdĄców amatorsko uprawiających jeĄdziectwo, rozgrywany w czterech stajniach na terenie gminy Stare Babice i gminy Izabelina. W 2013 roku przewidziane są cztery edycje, podczas których zawodnicy będą zdobywać punkty za zajmowane miejsca. Zdobywca największej ilości punktów we wszystkich edycjach wygrywa cały cykl zawodów. W każdej edycji, niezależnie od wyników w całym cyklu, będą wyłaniani zwycięzcy w poszczególnych konkursach. Patronatem honorowym zawody objął Wójt Gminy Stare Babice oraz Wójt Gminy Izabelin Zawody odbędą się 9 czerwca w stajni HorseWorks i Stajni Justyny Milej, 31 sierpnia w stajni Zielonki oraz 28 września w stajni Sawanka.
RAJD ROWEROWY IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO. Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego oraz Stowarzyszenie "Razem w Powiecie" zapraszają rajd rowerowy na trasie Ołtarzew- Palmiry-Ołtarzew, który odbędzie się w niedzielę 26 maja Zbiórka o godz. 9.00 w Parku w Ołtarzewie planowane zakończenie ok. godz. 16.00. Prosimy uczestników wcześniejszych Rajdów Rowerowych o zabranie kamizelek odblaskowych, a wszystkich o zaopatrzenie się w napoje we własnym zakresie.. Wiecej informacji pod telefonem 609-517- 555. Zapraszamy wszystkich cyklistów!
FESTIWAL MUZYCZNY "W KRAINIE CHOPINA" Wójt Gminy Stare Babice, Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach oraz Towarzystwo Muzyczne im. K. Wiłkomirskiego zapraszają na koncert, na którym wystąpią: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, pod dyrekcją Michała Niedziałka oraz skrzypek Jan Kutowski. Koncert odbędzie się w piątek 31 maja o godz. 20.00 w Kościele w Starych Babicach. Serdecznie zapraszamy!
PIKNIK RODZINNY 25 maja 2013 r. w godz. 12.00-16.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Starych Babicach odbędzie się czwarty już PIKNIK RODZINNY pod hasłem "kolorowo i ludowo". Zapraszamy wszystkich - uczniów, przyszłych uczniów, rodziców, dziadków, ciocie i wujków, słowem wszystkich mieszkańców Gminy i okolic. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród atrakcji warto wymienić występy artystyczne na scenie, darmowy dostęp do mega zjeżdżalni dla dzieci (dmuchańca), pokaz wozów bojowych straży pożarnej, loterię, gdzie każdy los wygrywa oraz rozgrywki sportowe (biegi, piłka nożna). Dzięki sponsorom będą Państwo mogli pojeĄdzić na rowerze stacjonarnym czy przejechać się konno. Po aktywnym spędzeniu czasu zapraszamy na grilla i słodkości w "kawiarence".
PIKNIK MODELARSKI W KOCZARGACH - Lotnisko Modelarskie Koczargi serdecznie zaprasza wszystkich miłośników małego lotnictwa 2 czerwca 2013 (niedziela) w godz. 10:00-18:00 na piknik modelarski. W programie: pokazy lotów modeli zdalnie sterowanych, zawody Combat o puchar Wójta Gminy Stare Babice, stymulator lotu modelami RC. Więcej informacji na stronie www.koczargi.waw.pl

17 maja 2013 Nr 364
SESJA RADY. W dniu 23 maja 2013 odbędzie się XXVIII Sesji Rady Gminy, podczas której przewiduje się podjęcie 9 uchwał.
Z tematami sesji można zapoznać się na stronie internetowej www.bip.babice-stare.waw.pl


NABÓR PRACOWNIKA. Wójt Gminy Stare Babice ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze do Referatu Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Stare Babice. Szczegółowe informacje co do wymagań można uzyskać u Sekretarz Gminy Wiesławy Wojtachnio (pok. 16, nr tel. 022-722-94-51) lub na stronie internetowej www.bip.babice-stare.waw.pl . Oferty należy składać do 22 maja b.r. do Sekretariatu Urzędu Gminy Stare Babice (pok. 18) lub przesłać pocztą.
PRZETARGI GMINNE.
  • Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony Odbiór i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Stare Babice. Oferty należy składać do dnia 22 maja b.r. do godz. 12.00
  • Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony Ogłoszenie przetargu nieograniczonego na zagospodarowanie terenu przy stawie w Bliznem Jasińskiego wraz z budową kładki dla pieszych. Oferty należy składać do dnia 21 maja b.r. do godz. 12.00
  • Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony Ogłoszenie przetargu nieograniczonego na zatrudnienie wychowawców oraz nauczycieli prowadzących zajęcia w ramach projektu Wszystkie dzieci Nasze są w Gminie Stare Babice, UDA-POKL.09.01.01-14. Oferty należy składać do dnia 20 maja b.r. do godz. 12.00
  • Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony Ogłoszenie przetargu nieograniczonego na koszenie skarp i odmulanie dna rowów melioracyjnych na terenie Gminy Stare Babice. Oferty należy składać do dnia 22 maja b.r. do godz. 12.00

Wszystkie oferty należy składać w Sekretariacie (pok. 18) Urzędu Gminy w Starych Babicach. Zainteresowani przetargiem mogą uzyskać informację w Referacie Zamówień Publicznych (pok. nr 34, nr tel. (22-722-95-36) lub na stronie internetowej www.bip.babice-stare.waw.pl


"BABICKIE OGRODY 2013"Wójt Gminy Stare Babice ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w naszej gminie. Masz piękny ogród i chcesz się nim pochwalić swoim sąsiadom i nie tylko? Lubisz spędzać wolny czas na pracy w swoim ogródku? Czy klienci chwalą ogród przy Twojej firmie? Koniecznie zgłoś swój udział w konkursie! To bardzo proste: Wypełnij krótką deklarację, którą możesz pobrać na www.stare-babice.waw.pl, uzyskać w Urzędzie Gminy (pok. 12) lub u swojego sołtysa. Wyślij deklarację na adres facebook@stare-babice.waw.pl lub złóż w Referacie Ochrony Środowiska w kopercie z dopiskiem "Babickie Ogrody 2013". Poczekaj aż oddzwonimy i umówimy się na wizytę w Twoim pięknym ogrodzie! Zgłoszenia będą przyjmowane od 13 maja do 31 lipca 2013 r. Oficjalne zakończenie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 15 sierpnia podczas Wielkiego Festynu Babickiego. Uwaga! Zgłaszając się do konkursu przyłączysz się do wspólnej rywalizacji sołectw, w której wyłonimy "Najpiękniejsze Sołectwo 2013 r."! Regulamin konkursu dostępny na: www.stare-babice.waw.pl

IFPA STARE BABICE FOOTBAG JAM 2013. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 18.05.2013 na zawody w footbag (popularna "zośka") na terenie Strefy Rekreacji Dziecięcej w Borzęcinie Dużym ul. Warszawska 697 Borzęcin Duży. O godz. 11.00 będzie prowadzona rejestracja zawodników. Rozgrywki rozpoczynają się od godz. 12.00, natomiast finał z galą zakończeniową przewidziany jest od godz. 16.00. Footbag to profesjonalny sport uprawiany na 4 kontynentach od 40 lat. Korzenie footbagu wywodzą się częściowo z Polski z okresu międzywojennego, także i teraz, gra ta nazywa się "zośka". Footbag jest zbiorem zręcznościowych dyscyplin sportowych polegających na podbijaniu nogami małej piłeczki. Obecnie jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się forma aktywności sportowej. Idealnie trafia do wymagającej młodzieży, która szuka oryginalnych form spędzania czasu. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie DJ THE BAD. PrzyjdĄ, zobacz, zagraj! Więcej informacji na stronie www.gosirstarebabice.pl

NORDIC WALKING. Powstańczymi ścieżkami w Puszczy Kampinoskiej 18 maja 2013 Jednodniowy marsz nodric walking z Tułowic do Dąbrowy Leśnej. Start w Osadzie Puszczańskiej w Tułowicach o godz. 7:00. Fundacja Promocji Rekreacji "KiM" zaprasza do udziału w projekcie Nordic walking w Puszczy Kampinoskiej. Projekt uzyskał dofinansowanie Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. W związku z tym w II kwartale br. między innymi mieszkańcy Gminy Stare Babice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach szkoleniowych z nordic walking. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do organizatora przez Internet www.fundacjakim.pl lub telefonicznie nr 602-399-238.

KAMPINOSKIE SPOTKANIA JEŹDZIECKIE to cykl zawodów dla jeĄdĄców amatorsko uprawiających jeĄdziectwo, rozgrywany w czterech stajniach na terenie gminy Stare Babice i gminy Izabelina. W 2013 roku przewidziane są cztery edycje, podczas których zawodnicy będą zdobywać punkty za zajmowane miejsca. Zdobywca największej ilości punktów we wszystkich edycjach wygrywa cały cykl zawodów. W każdej edycji, niezależnie od wyników w całym cyklu, będą wyłaniani zwycięzcy w poszczególnych konkursach. Patronatem honorowym zawody objął Wójt Gminy Stare Babice oraz Wójt Gminy Izabelin Zawody rozpoczynają się od 18 maja w stajni Kobra Park; a następnie 9 czerwca w stajni HorseWorks i Stajni Justyny Milej, 31 sierpnia w stajni Zielonki oraz 28 września w stajni Sawanka.

Serwis 364


10 maja 2013 Nr 363
PRZETARGI GMINNE.

  • W dniu 10.05.2013 o godz. 10.00 w Sali konferencyjnej im. Stanisława Zająca odbędą się rokowania na najem części nieruchomości ozn. nr ew. 60/2 o pow. 0,08ha położonej w Babicach Nowych. Wszelkich informacji można uzyskać w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami i telefonicznie pod nr tel. 22 7229139
  • Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony Odbiór i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Stare Babice. Oferty należy składać do dnia 22 maja b.r. do godz. 12.00
  • Wójt Gminy Stare Babice ogłasza przetarg nieograniczony Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na wykonanie ewakuacyjnej klatki schodowej w przedszkolu w Starych Babicach. Oferty należy składać do dnia 13 maja b.r. do godz. 12.00

Wszystkie oferty należy składać w Sekretariacie (pok. 18) Urzędu Gminy w Starych Babicach. Zainteresowani przetargiem mogą uzyskać informację w Referacie Zamówień Publicznych (pok. nr 34, nr tel. 022-722-95-36) lub na stronie internetowej www.bip.stare-babice.waw.pl.


I SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji 11 maja (sobota) br. organizuje I Spartakiade Przedszkolaków w wieku 5 -u i 6-u lat z gminnych placówek oświatowych( przedszkoli oraz oddziałów szkolnych). Serdecznie zapraszamy do udziału!. Wiecej informacji na stronie www.gosirstarebabice.pl lub pod telefonem 22 722-91-21

NORDIC WALKING.
  • 11 maja bezpłatne zajęcia nordic walking dla mieszkańców Gminy Stare Babice i Powiatu Warszawskiego Zachodniego realizowane w ramach projektu: "Nordic walking w Puszczy Kampinoskiej. Organizatorem jest Fundacja Promocji Rekreacji KiM. Miejscem spotkania uczestników parking w Lipkowie k/Kościoła o godz. 12:00. Istnieje możliwość wypożyczenia kijków. Długość trasy podstawowej ok. 7,7 km i powrót. Możliwa trasa krótsza dla chętnych. Obowiązują zapisy Tel 602-399-238.
  • Powstańczymi ścieżkami w Puszczy Kampinoskiej 18 maja 2013 Jednodniowy marsz nodric walking z Tułowic do Dąbrowy Leśnej. Start w Osadzie Puszczańskiej w Tułowicach o godz. 7:00.. Fundacja Promocji Rekreacji "KiM" zaprasza do udziału w projekcie Nordic walking w Puszczy Kampinoskiej.

Projekt uzyskał dofinansowanie Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
W związku z tym w II kwartale br. między innymi mieszkańcy Gminy Stare Babice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach szkoleniowych z nordic walking. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do organizatora przez Internet www.fundacjakim.pl lub telefonicznie nr 602-399-238.


MAMMOGRAFIA. Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69. Mammobus będzie ustawiony w godz. 9:00-17:00 w dniu 11 maja 2013 przy Ośrodku Zdrowia ul. Rynek 21 w Starych Babicach. Panie nie mieszczące się w tym przedziale wiekowym mogą wykonać badanie odpłatnie w cenie 80 zł. Rejestracja i informacje udzielane w godz. 8:00-20:00 pod nr. 0 85-676-03-32, 085 676-13-22.Należy zabrać ze sobą poprzednie badanie mammograficzne oraz dowód osobisty.

AKCJA KRWIODAWSTWA. Wszystkich tych, którym nieobojętny jest los innych ludzi prosimy o zgłoszenie się na najbliższą Akcję Krwiodawstwa, która odbędzie się 12 maja 2013 roku (niedziela) na parkingu przed strażnicą Ochotniczej Straży Pożarnej w Borzęcinie Dużym przy ul. Warszawskiej 828 w godz. 9.00 - 12.30. Prosimy pamiętać o dokumencie tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem zamieszkania, a także o spożyciu lekkostrawnego posiłku. Akcję organizuje Międzygminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "FLORIAN".

IFPA STARE BABICE FOOTBAG JAM 2013. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 18.05.2013 na zawody w footbag (popularna "zośka") na terenie Strefy Rekreacji Dziecięcej w Borzęcinie Dużym ul. Warszawska 697 Borzęcin Duży. O godz. 11.00 będzie prowadzona rejestracja zawodników. Rozgrywki rozpoczynają się od godz. 12.00, natomiast finał z gala zakończeniową przewidziany jest od godz. 16.00. Footbag to profesjonalny sport uprawiany na 4 kontynentach od 40 lat. Korzenie footbagu wywodzą się częściowo z Polski z okresu międzywojennego, także i teraz, gra ta nazywa się "zośka". Footbag jest zbiorem zręcznościowych dyscyplin sportowych polegających na podbijaniu nogami małej piłeczki. Obecnie jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się forma aktywności sportowej. Idealnie trafia do wymagającej młodzieży, która szuka oryginalnych form spędzania czasu. Za oprawę muzyczna odpowiedzialny będzie DJ THE BAD. Przyjdˇ, zobacz, zagraj! Więcej informacji na stronie gosirstarebabic.pl

IV EDYCJA MAZOWIECKIEGO KONKURSU WIEDZY Z ZAKRESU BHP I EKOLOGII W ROLNICTWIE DLA ROLNIKÓW I SOŁTYSÓW. Organizatorem konkursu jest Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie. Konkurs przebiega we współorganizacji m.in. jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego i ma na celu promocję bezpieczeństwa pracy na roli oraz zmniejszanie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą. Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby pełnoletnie prowadzące działalność rolniczą. Konkurs przebiega w 2 etapach (Placówki Terenowej KRUS i wojewódzkim). Uczestnik ma za zadanie rozwiązać test wiedzy z zakresu zasad BHP podczas pracy w rolnictwie. Laureat I miejsca etapu PT KRUS reprezentować będzie swoją Placówkę Terenową w Konkursie na etapie wojewódzkim. Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w Placówce Terenowej KRUS Błonie ul. Targowa 3 B . Termin zgłoszeń upływa 10 maja br. Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie. Na laureatów czekają cenne nagrody ufundowane przez organizatorów. Więcej informacji www.krus.gov.pl

Serwis 363 -- Serwis 364 --- Serwis 365 --- Serwis 366

ARCHIWUM NUMERÓW SERWISU INFORMACYJNEGO

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.