Dzisiaj jest sobota 25 maja 2024 r. imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
SERWIS INFORMACYJNY URZĘDU GMINY
Serwis Informacyjny Urzędu Gminy
Stare Babice

7 lutego 2014 Nr 387
Uwaga rodzice!
W prezencie od Gminy każdy noworoczny maluch otrzyma zestaw do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat. Po odbiór zestawu zapraszamy do Referatu Ewidencji Ludności w Urzędzie Gminy przy ul. Rynek 21 na I piętrze.


Stypendia sportowe na rok 2014
Informujemy, że wnioski dotyczące stypendiów sportowych przyznawanych przez Wójta Gminy Stare Babice na rok 2014 należy składać w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Stare Babice, ul. Zachodnia 2, Zielonki-Parcela, do dnia 10 lutego 2014r. Wnioski stypendialne należy składać na formularzu dostępnym na stronie www.gosirbabice.pl
Powiatowe Ferie 2014 "Zima w lesie" Serdecznie zapraszamy do udziału w Powiatowych Feriach 2014 organizowanych przez Powiat Warszawski Zachodni. Impreza odbywać się będzie w dniach 17-21 lutego 2014 r. w Gościńcu Julinek, Specjalnym Ośrodku Wychowawczym w Lesznie. Ul. Julinek 6, 05-084 Leszno. Regulamin uczestnictwa, druk zgłoszeniowy, oświadczenie rodzica dostępne na stronie www.stare-babice.pl. Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego z uwzględnieniem walorów turystycznych Kampinoskiego Parku Narodowego. Ponadto uczestnicy nabędą podstawowe umiejętności z zakresu jazdy konnej, impreza adresowana jest do grup zorganizowanych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz świetlic środowiskowych.
XII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS. Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym. Celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Głównym organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Patronat honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Rolnicy zainteresowani udziałem w Konkursie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w placówce terenowej KRUS Błonie ul. Targowa 3B oraz na stronie internetowej www.krus.gov.pl. Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w terminie do 14 marca 2014 r. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej.
Przebudowa ulicy Klaudyńskiej. Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego podaje do publicznej wiadomości informację, że zostało wszczęte postępowanie o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dotyczącej przebudowy drogi powiatowej na odcinku ul. Klaudyńskiej w miejscowości Laski i Mościska, gm. Izabelin oraz Klaudyn, gm. Stare Babice. Starosta informuje jednoczesnie o możliwości zapoznania się z aktami sprawy w Wydziale Architektury i Budownictwa Starostwa Warszawskiego Zachodniego.
Komunikat Polskiej Grupy energetycznej PGE wprowadza zmianę sposobu przekazywania informacji o wyłączeniach prądu. Zamiast dotychczas rozwieszanych ulotek informacyjnych PGE podjęła decyzję o odstapieniu od plakatowania w terenie. Od 1-go lutego 2014 r. PGE zaprasza do korzystania ze strony internetowej oraz newslettera czyli automatycznego e-maila. Odbiorcy mogą zamówić tę usług1) na stronie internetowej www.warszawa.redystrybucja.pl Dzięki newsletterowi odnajdą informacje o możliwych w danym terenie planowanych przerwach w dostawie energii.
Sesja Rady. Wdniu 30 stycznia odbyła się Sesja Rady Gminy Stare Babice, na której podjęto 6 uchwał. Treść uchwał dostępna jest na stronach gminnych Biuletynu Informacji Publicznej (BIP).

Serwis 387


 

ARCHIWUM NUMERÓW SERWISU INFORMACYJNEGO

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.