Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2024 r. imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
OGŁOSZENIA

18.01.2013

Nowa strona internetowa www.ngo.pwz.pl

16 stycznia 2013 roku, w Urzędzie Starostwa w Ożarowie Mazowieckim, odbyło się spotkanie, którego celem było uroczyste uruchomienie powiatowej strony internetowej WWW.ngo.pwz.pl, dedykowanej organizacjom pozarządowym, działającym na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

W spotkaniu, które poprowadzili przedstawiciele Zarządu Powiatu: Pan Paweł Białecki - Wicestarosta wraz z Panią Jolantą Stępniak - członkiem Zarządu, wzięli udział przedstawiciele lokalnych NGO oraz honorowy gość - Doradca Wojewody Mazowieckiego - Pan Andrzej Rybus - Tołłoczko. Spotkanie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze i okazało się, że inicjatywa uruchomienia odrębnej strony, z myślą o III sektorze, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Strona www.ngo.pwz.pl została zaprojektowana w taki sposób, aby była przejrzysta i funkcjonalna. Użytkownicy będą mogli bez trudu sięgnąć po ogólne informacje, związane z różnymi aspektami działalności organizacji non-profit w naszym kraju, zapoznać się z aktualnościami, które są warte odnotowania, jak również znaleźć informacje o otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych, ogłoszonych nie tylko w naszym powiecie, ale też Mazowszu, czy w całym kraju. Spośród wielu różnorodnych informacji, przydatnych linków i udogodnień, znajduje się zakładka, na którą chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę. Jest to zakładka pn.: "Organizacje o sobie", na której każda organizacja pozarządowa, działająca na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, będzie mogła przedstawić swój profil, zaprezentować dorobek i załączyć najciekawsze zdjęcia, będące ilustracją swojej działalności.

Zachęcamy wszystkie organizacje NGO do korzystania z nowych udogodnień, jakie daje nasza nowa strona www.ngo.pwz.pl

 

(arch pwz)

wstecz

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.