Dzisiaj jest piątek 22 października 2021 r. imieniny Haliszki, Lody, Przybysłšwa
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
OGŁOSZENIA


19.08.2011

Mieszkam w Gminie Stare Babice
i tu sprowadzam swój podatek dochodowy

15 sierpnia 2011 - na PIKNIKU RODZINNYM w Zielonkach (Polana Dwóch Stawów) rozlosowano nagrody dla uczestników konkursu "Mieszkam w gminie i tu sprowadzam swój podatek dochodowy".

Nagrody wylosowali:

1. Michał Żych - (I .nagroda) otrzymał nagrodę główną - Notebook TOSHIBA, którego fundatorem jest MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA w m. st. WARSZAWIE sp. z o.o.

2. Joanna Michalska - (II nagroda) otrzymała nagrodę w postaci karnetu na usługi w Centrum Body&Beauty w Zielonkach. Zestaw obejmuje dwa rodzaje usług świadczonych przez sponsora: karnet na siłownię "open shape" ważny przez 30 dni oraz jednorazową usługę z zakresu kosmetyki twarzy. (Nagroda nie została odebrana, będzie losowana w następnym terminie).

3. Adam Rutkowski - (III nagroda) otrzymał nagrodę w postaci karnetu do groty solnej w Kampinosport.

KONKURS TRWA NADAL. Czekamy na nowych mieszkańców.

Celem Konkursu jest zachęcenie osób niezameldowanych na pobyt stały, a mieszkających na terenie gminy Stare Babice do zameldowania się zgodnie z faktycznym miejscem zamieszkania, jak również zachęcenie osób, które nie mogą dokonać meldunku, do złożenia oświadczenia, że mieszkają na terenie gminy Stare Babice poprzez wypełnienie formularza NIP-3 (przez osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej) lub EDG-1 (przez osoby prowadzące działalność gospodarczą).
Każda osoba rozliczająca się w Urzędzie Skarbowym odprowadza od uzyskanych przez siebie dochodów podatek dochodowy, który w dużej części przekazywany jest do gminy właściwej ze względu na miejsce zamieszkania. Składając w/w formularze, cześć podatku trafi do babickiej gminy i dzięki temu dodatkowe środki gmina będzie mogła przeznaczyć na realizację ważnych dla jej mieszkańców zadań i inwestycji.

Przypominamy, że w konkursie mogą uczestniczyć osoby, które mieszkają na terenie naszej gminy i od 1 marca 2011 r. dokonały zameldowania na pobyt stały lub złożyły formularz NIP-3 w Urzędzie Skarbowym Warszawa Bielany, ul. Skalbmierska 5, oświadczając, że mieszkają na terenie gminy Stare Babice.

Dodatkowym warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie wypełnionego formularza dostępnego w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej gminy www.stare-babice.waw.pl., po uprzednim zapoznaniu się z jego regulaminem.

SPONSORZY KONKURSU:

MPO
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania
w m.st. Warszawie sp. z o.o.

"Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie sp. z o.o." jako spółka odpowiedzialna społecznie chętnie wspiera cenne inicjatywy władz okolicznych gmin i tym razem ufundowała część nagród dla uczestników konkursu "Mieszkam w gminie Stare Babice i tu odprowadzam swój podatek dochodowy".
Zapraszamy na stronę internetową: www.mpo.com.pl

Kampinosport
KampinoSport Day Spa – Klub ze Starych Babic, znany w okolicach m.in. z cyklicznych, bezpłatnych akcji dla dzieci zaprasza!

Wszystkich tych, którzy nie odwiedzili jeszcze tego miejsca informujemy, iż obiekt dysponuje 3 całorocznymi halami tenisowymi wraz z kadrą trenerską. Organizuje szkółki tenisowe dla dzieci i lekcje dla dorosłych. W obiekcie znajduje się gra solna, sauna i solarium oraz prowadzone są zajęcia fitness i boksu. Nowością w Klubie jest Day Spa z szerokim zakresem usług kosmetycznych i masaży!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie i nie tylko!
KampinoSport to obiekt dla całej rodziny!

Szczegóły na stronie www.kampinosport.pl

Centrum Body&Beauty s.c.
Centrum Body&Beauty mieści się w Zielonkach przy ul. Warszawskiej 390 (róg ul. Sportowej). Właściciele Jolanta i Ryszard Kajak

Firma rodzinna działa na rynku lokalnym od 5 lat, oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu:
-- Salon fryzjerski -- Kosmetyka twarzy -- Pielęgnacja ciala -- Masaże -- Medycyna estetyczna -- Siłownia --

Firma Centrum B&B jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Najważniejsze to zajęcie II miejsca na NAJLEPSZY OŚRODEK ODNOWY BIOLOGICZNEJ W POLSCE w kategorii Day SPA.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę: www.body-beauty.pl

  • Pitu Pitu w Starych Babicach


wstecz

LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.