Dzisiaj jest poniedziałek 25 września 2023 r. imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
OGŁOSZENIA


7.05.2012

SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA

Szkółka Piłkarska z SP im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach jest (8 miejsce!) wśród zwycięzców 1-go etapu konkursu. Waz60 i 138518 innych oddało głos na tę szkółkę. Dziękujemy!

Zagłosuj na szkółkę piłkarską UKS Borzęcin z Borzęcina Dużego w konkursie "Szkółki piłkarskie NIVEA"

Od 1 maja szkółka piłkarska UKS Borzęcin bierze udział w konkursie promującym piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży. Nagrodami w konkursie są sprzęt treningowy, program treningowy na zajęcia z dziećmi oraz dla najlepszych szkółek wyjazd na obóz piłkarski. Pomóżmy zdobyć im nagrodę.

Aby zagłosować należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie:
www.szkolkinivea.pl

Po zarejestrowaniu się należy bezpośrednio logować się na stronie konkursu i codziennie oddawać głos na UKS Borzęcin. Głosowanie internautów będzie trwało do 17 czerwca 2012 r. Im więcej osób zagłosuje, tym większą szansę ma szkoła na otrzymanie nagród.

Twój głos może zadecydować o wygranej!

O akcji:

Po sukcesie akcji "100 placów zabaw na 100 lat Nivea" firma kosmetyczna przygotowała kolejny konkurs. Tym razem nagradzane będą szkoły i szkółki piłkarskie.
W ramach programu "Szkółki piłkarskie NIVEA" 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w których trenują dzieci w wieku 7-13 lat otrzyma program treningowy oraz sprzęt sportowy. Laureaci wezmą również udział w turnieju piłki nożnej, którego zwycięzcy wyjadą na obóz szkoleniowy Akademii Ajax Amsterdam, jednej z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie.

W głosowaniu może brać udział każdy, kto zarejestruje się na stronie www.szkolkinivea.pl. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego oddania głosu na jeden z klubów sportowych.
Konkurs został podzielony na cztery etapy, w których wyłonionych zostanie po 25 klubów lub szkół. Poszczególne tury kończą się kolejno: 6 maja, 25 maja, 3 czerwca, 17 czerwca.

Zwycięskie szkoły i kluby wyłonione w danej turze nie biorą udziału w dalszym głosowaniu. Oddane głosy sumują się przez cały okres głosowania, które kończy się 17 czerwca 2012 r.

 

 


LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.