Dzisiaj jest sobota 22 czerwca 2024 r. imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
ZDROWIE

PROFILAKTYKA

ARCHIWUM

WAŻNE

ZDROWIE


Zdrowie - Zdrowa Gmina III etap

09.09.2010

Stare Babice w gronie 10 laureatów konkursu "Zdrowa Gmina"!

Zagłosuj na naszą gminę!

1-go marca przystąpiliśmy do konkursu "Zdrowa Gmina" promującego bezpłatne badania profilaktyczne. Ocenie podlegały dwa czynniki: pierwszy to wyniki promocji badań mierzone procentowo wzrostem ilości osób w gminie, które im się poddały, a drugi to skosztorysowany projekt promocji badań wykazujący, jak zostanie wykorzystana przyznana nagroda.

Badania promowaliśmy we wszelki możliwy sposób, co było widoczne szczególnie na naszej stronie internetowej, pomagały nam szkoły, przedszkola, straż miejska, wolontariusze i seniorzy.

Napisaliśmy i złożyliśmy projekt dzięki czemu zostaliśmy 3 sierpnia zakwalifikowani do II-go etapu konkursu i znaleźliśmy się w gronie 30-stu gmin starających się o nagrody główne. Udział naszych mieszkańców w badaniach był monitorowany do 31 sierpnia.

Wczoraj – 8 września – laureatami konkursu ogłoszono dziesięć gmin – w tym naszą! Jednocześnie uruchomiono na stronie internetowej Konkursu głosowanie, w którym internauci mogą wybrać projekt, który najbardziej się im spodoba.

Przypominamy, że do wygrania są trzy nagrody pieniężne – za pierwsze miejsce 100 tys. zł, za drugie – 50 tys. zł i za trzecie 25 tys. zł.

Głosować można do 13 września. Zagłosujmy na nasze zdrowie!

http://www.konkurszdrowagmina.pl/konkurs/lista

wstecz

 

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.