Dzisiaj jest niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
ZDROWIE

PROFILAKTYKA

ARCHIWUM

WAŻNE

ZDROWIE


Zdrowie - Zdrowa Gmina Gala Finałowa

15.09.2010

16.09.2010
Gala Finałowa konkursu Zdrowa Gmina

Pierwsza edycja konkursu Zdrowa Gmina dobiega końca. Które miejsce zajmie projekt naszej gminy?
Na który projekt internauci oddali najwięcej głosów? Tego dowiemy się w czwartek 16 września podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

Przypomnijmy - zadaniem konkursu "Zdrowa Gmina" jest promocja bezpłatnych badań profilaktycznych refundowanych przez NFZ. Ocenie podlegały dwa kryteria: pierwszy to wyniki promocji badań mierzone procentowo wzrostem ilości osób w gminie, które im się poddały, a drugi to skosztorysowany projekt promocji badań wykazujący, jak zostanie wykorzystana przyznana nagroda - 100 tys. zł za pierwsze miejsce, za drugie - 50 tys. zł i za trzecie 25 tys. zł.

1 marca 80 gmin przystąpiło do konkursu. W naszej gminie badania promowaliśmy we wszelki możliwy sposób, co było widoczne szczególnie na naszej stronie internetowej, pomagały nam szkoły, przedszkola, straż miejska, wolontariusze i seniorzy.

Napisaliśmy i złożyliśmy projekt dzięki czemu zostaliśmy 3 sierpnia zakwalifikowani do II-go etapu konkursu i znaleźliśmy się w gronie 30-stu gmin starających się o nagrody główne. Udział naszych mieszkańców w badaniach był nadal monitorowany do 31 sierpnia.

8 września - laureatami konkursu ogłoszono dziesięć gmin - w tym naszą! Jednocześnie uruchomiono na stronie internetowej Konkursu głosowanie, w którym internauci mogli wybrać najlepszy projekt . Głosować można było do 13 września, a wyniki głosowania wskażą zwycięzców.

B.B.

 

wstecz

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.