Dzisiaj jest niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE
Untitled Document


14.09.2010

Eko-Piknik w Kampinosie. Relacja

12 września w Kampinosie na gminnym boisku odbył się XII Eko-Piknik. Było to najważniejsze wydarzenie plenerowe w Kampinosie w tym roku i jednocześnie główna impreza Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Od 4 lat imprezą towarzyszącą jest "Jarmark Produktów Regionalnych i Zdrowej Żywności". Niedzielna impreza rozpoczęła się o godz. 13:30 i trwała do późnych godzin wieczornych.

W tegorocznym programie Eko-Pikniku było m.in.: wesołe miasteczko, degustacja regionalnych potraw, występy artystyczne dzieci, młodzieży. W godzinach popołudniowych na scenie pojawiły się m.in.: zespół wokalno-instrumentalny Wesołe Kumoszki, zespół regionalny Serdocki z Podszkla, zespół polski z Litwy Mościszczanka oraz zespół rockowy Blue Wall, a gimnazjaliści z zespołu Escape zaprezentowali krótki pokaz tańca.

Chwilę po godz.17 na scenie pojawił się zespół Boys, który rozgrzał publiczność do czerwoności. Nie zabrakło oczywiście największego hitu "Jesteś Szalona". Ogromne brawa długo nie dały Boysom zejść ze sceny domagając się bisów.
Oczekiwanym momentem był występ zespołu Beata i Bajm. Przed gwiazdą wieczoru wystąpił zespół Horyzonty, który jest nam znany z koncertu na tegorocznym Wielkim Festynie Babickim. Żywiołowo i energetycznie wykonali utwory znanych wykonawców, a także swoje kompozycje. Porwali publiczność do wspólnego śpiewania i tańca.

Beata i Bajm pojawili się na scenie po godzinie 20.

Po pierwszym utworze wokalistka zespołu Beata Kozidrak przywitała zgromadzoną publiczność, która przyjęła ją ciepło i entuzjastycznie. Był to perfekcyjny koncert, podczas którego usłyszeliśmy m.in.: "Kocham cię" , "Co mi panie dasz", "Złota Brama". Utwór pt. "Krótka Historia" wokalistka zadedykowała wszystkim kobietom. Publiczność swój zachwyt wyrażała gromkimi brawami po każdym utworze.

Eko-Piknik zakończył pokaz sztucznych ogni. Następny za rok!

 

Tekst i zdjęcia Paulina Więckowska
OGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.