Dzisiaj jest czwartek 28 września 2023 r. imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE


XIX POWIATOWY KONKURS MUZYCZNY
STARE BABICE 2011

Organizowany co roku przez Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Gminę Stare Babice i Studio Muzyczne ze Starych Babic konkurs stwarza okazję do prezentacji umiejętności gry na instrumentach muzycznych dzieciom i młodzieży z ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego.

Promuje młodzież szczególnie uzdolnioną muzycznie. Propaguje edukację muzyczną i rolę jaką odgrywa czynne uczestnictwo w kulturze w procesie wychowywania młodego pokolenia. Umożliwia prezentację dorobku i wymianę doświadczeń placówek artystycznych i oświatowych z powiatu warszawskiego zachodniego w dziedzinie edukacji kulturalnej.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogą przystąpić dzieci i młodzież ucząca się gry na dowolnych instrumentach muzycznych w ogniskach, szkołach muzycznych lub innych placówkach artystycznych i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego w kategoriach: soliści i zespoły.

Więcej informacji na stronie Towarzystwa Muzycznego im. Kazimierza Wiłkomirskiego www.wilkomirski.org.pl , oraz pod telefonem 603861660.

KALENDARIUM XIX KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2011

I ETAP

Przesłuchania I etapu dla uczniów ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych i oświatowych placówki przeprowadzają w swoich siedzibach do środy 25 maja 2011.
ŚRODA 25 maja - o godzinie 24.00 upływa termin zgłoszeń przez szkoły i ogniska muzyczne, oraz placówki artystyczne z terenu powiatu warszawskiego zachodniego - uczestników zakwalifikowanych do II etapu konkursu.
Formularze można pobrać ze strony internetowej www.wilkomirski.org.pl.

II ETAP

  • CZWARTEK 26 maja /wieczorem/ - ogłoszenie oficjalnej listy uczestników dopuszczonych do II etapu konkursu /wraz z orientacyjnymi godzinami przesłuchań/.
  • PONIEDZIAŁEK 30 maja - przesłuchania II etapu konkursu muzycznego - soliści i zespoły instrumentalne (bez fortepianu), początek o godzinie 14.00
  • WTOREK 31 maja - przesłuchania II etapu konkursu muzycznego - fortepian początek o godzinie 14.00
  • CZWARTEK 2 czerwca - ogłoszenie listy laureatów XIX Powiatowego Konkursu Muzycznego Stare Babice 2011
  • SOBOTA 4 czerwca godz. 18.00 - koncert laureatów i uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Przesłuchania II etapu, oraz koncert laureatów odbędą się w sali koncertowej im. prof. Kazimierza Wiłkomirskiego Stare Babice ul. Polna 40 (budynek szkoły podstawowej)

 

powrót

OGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.