Dzisiaj jest poniedziałek 25 maja 2020 r. imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE


XIX POWIATOWY KONKURS MUZYCZNY
STARE BABICE 2011

Organizowany co roku przez Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Gminę Stare Babice i Studio Muzyczne ze Starych Babic konkurs stwarza okazję do prezentacji umiejętności gry na instrumentach muzycznych dzieciom i młodzieży z ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego.

Promuje młodzież szczególnie uzdolnioną muzycznie. Propaguje edukację muzyczną i rolę jaką odgrywa czynne uczestnictwo w kulturze w procesie wychowywania młodego pokolenia. Umożliwia prezentację dorobku i wymianę doświadczeń placówek artystycznych i oświatowych z powiatu warszawskiego zachodniego w dziedzinie edukacji kulturalnej.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogą przystąpić dzieci i młodzież ucząca się gry na dowolnych instrumentach muzycznych w ogniskach, szkołach muzycznych lub innych placówkach artystycznych i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego w kategoriach: soliści i zespoły.

Więcej informacji na stronie Towarzystwa Muzycznego im. Kazimierza Wiłkomirskiego www.wilkomirski.org.pl , oraz pod telefonem 603861660.

KALENDARIUM XIX KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2011

I ETAP

Przesłuchania I etapu dla uczniów ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych i oświatowych placówki przeprowadzają w swoich siedzibach do środy 25 maja 2011.
ŚRODA 25 maja - o godzinie 24.00 upływa termin zgłoszeń przez szkoły i ogniska muzyczne, oraz placówki artystyczne z terenu powiatu warszawskiego zachodniego - uczestników zakwalifikowanych do II etapu konkursu.
Formularze można pobrać ze strony internetowej www.wilkomirski.org.pl.

II ETAP

  • CZWARTEK 26 maja /wieczorem/ - ogłoszenie oficjalnej listy uczestników dopuszczonych do II etapu konkursu /wraz z orientacyjnymi godzinami przesłuchań/.
  • PONIEDZIAŁEK 30 maja - przesłuchania II etapu konkursu muzycznego - soliści i zespoły instrumentalne (bez fortepianu), początek o godzinie 14.00
  • WTOREK 31 maja - przesłuchania II etapu konkursu muzycznego - fortepian początek o godzinie 14.00
  • CZWARTEK 2 czerwca - ogłoszenie listy laureatów XIX Powiatowego Konkursu Muzycznego Stare Babice 2011
  • SOBOTA 4 czerwca godz. 18.00 - koncert laureatów i uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Przesłuchania II etapu, oraz koncert laureatów odbędą się w sali koncertowej im. prof. Kazimierza Wiłkomirskiego Stare Babice ul. Polna 40 (budynek szkoły podstawowej)

 

powrót

OGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.