Organizowany co roku przez Starostwo Powiatu Warszawskiego
Zachodniego, Gminę Stare Babice i Studio Muzyczne ze Starych Babic konkurs stwarza
okazję do prezentacji umiejętności gry na instrumentach muzycznych dzieciom
i młodzieży z ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych
i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego.
Przesłuchania II etapu, oraz koncert laureatów odbyły się w sali koncertowej
im. prof. Kazimierza Wiłkomirskiego Stare Babice ul. Polna 40 (budynek szkoły
podstawowej).
LISTA LAUREATÓW
XIX POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2011
Piszczek Aleksandra - fortepian - Grand Prix
Cukrowski Kamil - gitara - 1 miejsce
Orzechowska Lucyna - fortepian - 1 miejsce
Pochopień Magdalena - flet poprzeczny - 2 miejsce
Łaciński Wiktor - fortepian - 2 miejsce
Zawadzka Joanna - skrzypce - 2 miejsce
Hanna Tomaszewska i Maja Galuhn - duet fortepianowy - 2 miejsce
Zdaniewicz Ignacy - skrzypce - 3 miejsce
Jaroń Jan - gitara - 3 miejsce
Dziedzic Helena - fortepian - 3 miejsce
Kalinowska Maria - wiolonczela - Nagroda Specjalna Kazimierza Wiłkomirskiego
Wiśniewski Kamil - fortepian - wyróżnienie
Dziedzic Jan - saksofon - wyróżnienie
Gołębiewska Julia - fortepian - wyróżnienie
Grzegorczyk Wiktoria - skrzypce - wyróżnienie
Korol Agnieszka - fortepian - wyróżnienie
Langa Agata - fortepian - wyróżnienie
Łaciński Aleksander - klarnet - wyróżnienie
Skomorowska Maja - fortepian - wyróżnienie
Smoliński Kacper - trąbka - wyróżnienie
Snopkowska Anna - harfa - wyróżnienie
Wójcik Izabela - flet prosty - wyróżnienie
Zdaniewicz Korneliusz - skrzypce - wyróżnienie
zespół fletowy 1 - flety proste - wyróżnienie
zespół fletowy 2 - flety proste - wyróżnienie
Magdalena Sztampke - wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika
Wszyscy uczestnicy finału tegorocznej edycji konkursu muzycznego otrzymali
dyplomy i nagrody, które zostały wręczone podczas koncertu laureatów 4 czerwca
2011.
Poniżej lista wykonawców koncertu laureatów:
Cukrowski Kamil - gitara
Dziedzic Helena - fortepian
Dziedzic Jan - saksofon
Grzegorczyk Wiktoria - skrzypce
Hanna Tomaszewska I Maja Galuhn - duet fortepianowy
Jaroń Jan - gitara
Kalinowska Maria - wiolonczela
Łaciński Aleksander - klarnet
Łaciński Wiktor - fortepian
Orzechowska Lucyna - fortepian
Piszczek Aleksandra - fortepian
Pochopień Magdalena - flet poprzeczny
Skomorowska Maja - fortepian
Smoliński Kacper - trąbka
Snopkowska Anna - harfa
Zawadzka Joanna - skrzypce
Zdaniewicz Ignacy - skrzypce
Zdaniewicz Korneliusz - skrzypce
zespół fletowy 1 - flety proste
zespół fletowy 2 - flety proste
ostatnia aktualizacja -16.01.2014; webmaster
Strona od 20.06.2004 odwiedzona -
razy site
map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.