Dzisiaj jest niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE


8.06.2011

II Powiatowy Przegląd Teatralny "Chodź, opowiem ci bajeczkę"
30 maja 2011

"Chodź, opowiem ci bajeczkę" - taką nazwę nosił II Powiatowy Przegląd Teatralny zorganizowany 30 maja 2011 r. przez Publiczne Przedszkole w Zaborowie.

Patronat nad imprezą pełnili: Starosta Powiatu Warszawskiego - Zachodniego - Jan Żychliński i Wójt Gminy Leszno - Andrzej Cieślak. Każde przedszkole mogło zgłosić jedną grupę teatralną.
W tegorocznym przeglądzie wzięło udział 5 grup z przedszkoli naszego powiatu.


Nasze przedszkole ze Starych Babic reprezentowała grupa "Starszaków" z przedstawieniem pt. "Bal w pokoiku lal". Fakt, że wystąpiliśmy jako pierwsi sprawił, iż dzieci były bardzo podekscytowane.
Wszystkie grupy dostarczyły nam niesamowitych wrażeń. Mogliśmy m.in. pobawić się na balu u lalek, pobiegać po łące z żabkami i bocianami, a przedszkolaki z Macierzysza - które w tym roku debiutowały na scenie - zaprosiły nas na wiosenną majówkę. Wszystkie występy oprawione były oryginalnymi strojami, piękną muzyką i znakomitą grą aktorską. Każdy zespół po występie otrzymał nagrodę i miał możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia.


Nasze przedszkolaki jeszcze długo po powrocie zachwycały się wszystkimi występami, cieszyły się, że ich przedstawienie wszystkim się podobało.

Katarzyna Milewska

powrót

OGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.