Dzisiaj jest niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE


4.05.2012


XX JUBILEUSZOWY
POWIATOWY KONKURS MUZYCZNY
STARE BABICE

Organizowany co roku przez Studio Muzyczne ze Starych Babic, oraz Starostwo Warszawskie Zachodnie i Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego konkurs, stwarza okazję do prezentacji umiejętności gry na instrumentach muzycznych dzieciom i młodzieży z ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego.

Promuje młodzież szczególnie uzdolnioną muzycznie. Propaguje edukację muzyczną i rolę jaką odgrywa czynne uczestnictwo w kulturze w procesie wychowywania młodego pokolenia. Umożliwia prezentację dorobku i wymianę doświadczeń placówek artystycznych i oświatowych z powiatu warszawskiego zachodniego w dziedzinie edukacji kulturalnej.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogą przystąpić dzieci i młodzież ucząca się gry na dowolnych instrumentach muzycznych w ogniskach, szkołach muzycznych lub innych placówkach artystycznych i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego w kategoriach: soliści i zespoły.

Zachęcamy młodych artystów do udziału w jubileuszowym XX Powiatowym Konkursie Muzycznym Stare Babice 2012.

23 maja 2012 upływa termin składania zgłoszeń do udziału w konkursie.

Wypełnione formularze proszę przesłać w terminie: do 23 maja 2012 rokuKALENDARIUM XX KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2012

I ETAP
Przesłuchania I etapu dla uczniów ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych i oświatowych placówki przeprowadzają w swoich siedzibach do środy 23 maja 2012.

ŚRODA 23 maja - o godzinie 24.00 upływa termin zgłoszeń przez szkoły i ogniska muzyczne, oraz placówki artystyczne z terenu powiatu warszawskiego zachodniego - uczestników zakwalifikowanych do II etapu konkursu.
Formularze można pobrać ze strony internetowej www.wilkomirski.org.pl.

II ETAP

  • PIĄTEK 25 maja - ogłoszenie oficjalnej listy uczestników dopuszczonych do II etapu konkursu /wraz z orientacyjnymi godzinami przesłuchań/.
  • PONIEDZIAŁEK 28 maja - przesłuchania II etapu konkursu muzycznego - soliści i zespoły instrumentalne (bez fortepianu), początek o godzinie 14.00
  • WTOREK 29 maja - przesłuchania II etapu konkursu muzycznego - fortepian początek o godzinie 14.00
  • CZWARTEK 31 maja - ogłoszenie listy laureatów XX Powiatowego Konkursu Muzycznego Stare Babice 2012
  • SOBOTA 2 czerwca godz. 18.00 - koncert laureatów i uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Przesłuchania II etapu konkursu odbędą się w sali koncertowej im. prof. Kazimierza Wiłkomirskiego Stare Babice ul. Polna 40 (budynek szkoły podstawowej)

Koncert Laureatów odbędzie się w sali koncertowej Gminnego Gimnazjum w Koczargach Starych

Więcej informacji na stronie Towarzystwa Muzycznego im. Kazimierza Wiłkomirskiego www.wilkomirski.org.pl, oraz pod telefonem 603 861 660.


powrót

OGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.