Poniżej przedstawiamy rejony z wykazem ulic oraz w załączniku do
pobrania harmonogramy wywozu odpadów w styczniu 2014 roku
dla każdego obszaru.
W kalendarzach wywozu oznaczono: kolorem żóltym wywóz odpadów komunalnych,
niebieskim papier, plastik, szkło i zielonym bioodpady a fioletowym
gabaryty, których wywóz planowany jest jednorazowo we wrześniu.
Rejon I
obejmuje wieś:
Blizne Jasińskiego: Chopina, Kochanowskiego,
Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Kraszewskiego, Miskiewicza,
Moniuszki, Okrzei, Orzeszkowej, Skargi, Prusa, Reja, Sienkiewicza,
Świerczewskiego, Topolowa, Zagłoby, Żeromskiego
Blizne Łaszczyńskiego: Kościuszki,
Łaszczyńskiego, Sienkiewicza
Latchorzew: Prusa
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon II obejmuje wsie:
Blizne Łaszczyńskiego: Batalionów Chłopskich,
Długa, Fortowa, Gościnna, Graniczna, Jasna, Mała, Niska, Ogrodowa,
Przechodnia, Przejazd, Topolowa, Warszawska, Wysoka, Zielna,
Lubiczów: Willowa, Warszawska,
Blizne Jasińskiego: Warszawska,
Latchorzew: Warszawska,
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon III obejmuje wsie:
Latchorzew: Armii Krajowej, Armii Poznań,
Asnyka, Baczyńskiego, Grupy Kampinos, dobrzańskiego, Janowskiego,
Jastrzębowskiego, Kobenzy, Kompanii Jerzyków, Kusocińskiego, Oddziału
Dzieci Warszawy, Olimpijska, Orła Białego, Padlewskiego, Powstańców
Styczniowych, Reymonta, Szarych Szeregów, Szeligowska, Zana, Wójcickiego
Blizne Jasińskiego: Dobrzańskiego,
Stare Babice: Dobrzańskiego
Babice Nowe: Dobrzańskiego, Miła
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon IV obejmuje wieś:
Kwirynów: Agawy, Barberysowa, Białej
Brzozy, Bukowa, Cyprysowa, Grabowa, Graniczna, Irysowa, Jaśminowa,
Kalinowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Lawendowa, Łosiowe Błota, Modrzewiowa,
Plac Kwirynowski, Pohulanka, Świerkowa, Tulipanowa, Wierzbowa,
Winnicy, Żurawiowe Mokradła,
Stare Babice: Graniczna, Kręta, Pohulanka, Polna, Zielona,
Janów: Pohulanka
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon V obejmuje:
Janów: Andersa, działka nr 320, Maczka,
Rudnickiego, Sikorskiego, Saperów, Urbanowicza,
Stare Babice: Sikorskiego,
Kwirynów: Maczka, Sikorskiego
Klaudyn: Beethovena, Ekologiczna, Góreckiego, Juraty, Lutosławskiego,
Prokofiewa, Rodzinna, Sikorskiego, Vivaldiego
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon VI obejmuje:
Klaudyn: Bacewicz, Brahmsa, Ciećwierza,
Czajkowskiego, Ebro, Karłowicza, Kiepury, Klaudyńska, Komedy,
Krzyżanowskiego, Kurpińskiego, Liszta, Łąkowa, Mozarta, Nałęczów,
Niemena, Ogińskiego, Paderewskiego, Paganiniego, Ravela, Stefaniego,
Straussa, Szymanowskiego, Verdiego, Wagnera, Wieniawskiego, Wiłkomirskiego
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon VII obejmuje:
Babice Nowe: Dąbkowskiego, Dolna, Kresowa,
Ogrodnicza, Okulickiego, Ożarowska, Wieruchowska, Witosa
Stare Babice: Kresowa, Krótka, Ogrodnicza, Okulickiego, Ozarowska,
Rynek, Sienkiewicza, Thomme, Wieruchowska
Latchorzew: Lwowska
Kwirynów: Sienkiewicza
Zielonki Wieś: Sienkiewicza
Zielonki Parcela: Wieruchowska
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon VIII obejmuje:
Zielonki Wieś: Białej Góry, Cholewińskiego,
Cicha, Dobra, Osiedlowa, Pileckiego, Płodowskiego, Pogonowskiego,
Raginisa, Spokojna, Tomczyka
Zielonki Parcela: Białej Góry, Kręta, Osiedlowa, Piaskowa, Północna,
Prosta, Słoneczna, Spokojna, Stacyjna
Stare Babice: Baśniowa, Kmicica, Koczarska, Kościuszki, Kubusia
Puchatka, Kutrzeby, Małego Księcia, Mizikowskiego, Osiedlowa,
Piłsudskiego, Szembeka, Wolodyjowskiego
Babice Nowe: Piłsudskiego
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon IX obejmuje:
Stare Babice: Bajkowa, Izabelińska,
Kampinoska, Leśnych Skrzatów, Pogodna, Zaciszna, Zielony Zaułek
Lipków: cała miejscowość bez ul. Akacjowej i Jakubowicza 121A
Kolonia Lipków
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon X obejmuje wieś:
Babice Nowe: Warszawska
Koczargi Nowe: Bugaj, Czarnego Bzu, Różana, Warszawska, Wiosenna
Stare Babice: Okrężna, Warszawska
Zielonki Parcela: Okrężna, Parkowa, Południowa, Rekreacyjna, Warszawska,
Zachodnia
Zielonki Wieś: Warszawska
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon XI obejmuje wsie:
Koczargi Nowe: Górki, Klonowa, Szkolna
Koczargi Stare : Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Górki, Jarzębinowa,
Jaworowa, Klonowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Magnolii, Orzechowa,
Podleśna, Sasanki, Sosnowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa,
Lipków: Akacjowa, Jakubowicza 121A,
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon XII obejmuje wsie:
Borzęcin Duży: Krańcowa, Poprzeczna
Topolin: cała miejscowość
Wierzbin: Królowej Marysieńki, Poprzeczna, Sobieskiego
Wojcieszyn: cała miejscowość
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon XIII obejmuje:
Borzęcin Duży: Kosmowska, Rycerska,
Ukośna, Warszawska
Borzęcin Mały: cała miejscowość
Wierzbin: Warszawska
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon XIV obejmuje:
Borzęcin Duży: Borowa Droga, Spacerowa,
Trakt Królewski, Wodnisko
Borzęcin Mały: Trakt Królewski, Wschodzącego Słońca
Buda: Leśniczówka, Zaborowska
Mariew: cała miejscowość
Stanisławów: cała miejscowość
Wierzbin: Królewicza Jakuba, Trakt Królewski
Zalesie: Trakt Królewski
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------
Rejon WIELORODZINNY:
Do pobrania:
Harmonogram 2014
---------------