Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020 r. imieniny Luizy, Włodzimierza, Zuzanny
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE


XVIII POWIATOWY KONKURS MUZYCZNY
STARE BABICE 2010

Organizowany przez Starostwo Warszawskie Zachodnie, Gminę Stare Babice, Studio Muzyczne ze Starych Babic konkurs stwarza okazję do zaprezentowania efektów pracy i osiągnięć działającym na terenie powiatu warszawskiego zachodniego placówkom artystycznym i oświatowym, a także propaguje edukację muzyczną oraz naukę gry na klasycznych instrumentach muzycznych wśród dzieci i młodzieży.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogą przystąpić dzieci i młodzież ucząca się gry na dowolnych instrumentach muzycznych w ogniskach, szkołach muzycznych lub innych placówkach artystycznych i oświatowych działających na terenie powiatu warszawskiego zachodniego w kategoriach: soliści i zespoły.
Więcej informacji na stronie Towarzystwa Muzycznego im. Kazimierza Wiłkomirskiego www.wilkomirski.org.pl w dziale Stare Babice - edukacja artystyczna, oraz pod telefonem 603861660.

KALENDARIUM XVIII KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2010

I ETAP
Przesłuchania I etapu dla uczniów ognisk i szkół muzycznych, oraz innych placówek artystycznych i oświatowych placówki przeprowadzają w swoich siedzibach
do piątku 4 czerwca 2010.

Piątek 4 czerwca - upływa termin zgłoszeń przez szkoły i ogniska muzyczne, oraz placówki artystyczne z terenu powiatu warszawskiego zachodniego - osób zakwalifikowanych do II Etapu Konkursu.
Formularze można pobrać z naszej strony internetowej poniżej.

II ETAP

SOBOTA 5 czerwca /po południu/- ogłoszenie oficjalnej listy uczestników dopuszczonych do II ETAPU KONKURSU wraz godzinami przesłuchań.

PONIEDZIAŁEK 7 czerwca - przesłuchania II ETAPU KONKURSU MUZYCZNEGO - soliści i zespoły instrumentalne (bez fortepianu), początek o godzinie 14.00

WTOREK 8 czerwca - przesłuchania II ETAPU KONKURSU MUZYCZNEGO - fortepian początek o godzinie 14.00

CZWARTEK 10 czerwca - ogłoszenie listy laureatów XVIII POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2010

SOBOTA 12 czerwca godz. 18.00 - koncert laureatów i uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Przesłuchania II etapu, oraz koncert laureatów odbędą się w sali koncertowej im. prof. Kazimierza Wiłkomirskiego Stare Babice ul. Polna 40 (budynek szkoły podstawowej)

 

powrót

OGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.