Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020 r. imieniny Luizy, Włodzimierza, Zuzanny
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE

8 października 2010

Konkurs Fotograficzny

"Puszcza Kampinoska w obiektywie:
Przewodnik po Krainie Chopina"

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Kampinoskiego Parku Narodowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w corocznym konkursie fotograficznym i wystawie pod nazwą "Puszcza Kampinoska w obiektywie: Przewodnik po Krainie Chopina", którego celem jest promocja Kampinoskiego Parku Narodowego.

Zgodnie z przysłowiem "cudze chwalicie, swojego nie znacie" organizatorzy konkursu a następnie wystawy odwołują się do wrażliwości fotografujących i zachęcają do uczestniczenia w prezentacji swoich fotografii przedstawiających bogatą historię i piękno przyrody KPN.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu, koncert i otwarcie wernisażu prac nastąpi w dniu 20 listopada 2010 r o godzinie 17:00, po Walnym Zabraniu członków TPKPN, w salach Dyrekcji KPN w Izabelinie przy ulicy Tetmajera 38.

Konkurs Fotograficzny "Puszcza Kampinoska w obiektywie: Przewodnik po Krainie Chopina" wpisuje się w tym roku w ramy Festiwalu Muzycznego w Krainie Chopina, który zainicjowany został w 2005 roku przez Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego z siedzibą w Starych Babicach.

Idąc za słowami organizatorów Festiwalu, również i my chcemy, aby okolice urodzenia Fryderyka Chopina stały się miejscem spotkań artystycznych, by w zabytkowych wnętrzach, dworkach, kościołach, salach koncertowych, galeriach, wśród pięknej zieleni puszczy kampinoskiej odbywały się koncerty, wernisaże, warsztaty i plenery artystyczne z różnych dziedzin sztuki.

Zapraszamy do umieszczania informacji o konkursie na stronach internetowych oraz w punktach informacyjnych. Prace można nadsyłać do dnia 30 października 2010 r., zgodnie z regulaminem.

Zapraszamy do udziału.

Regulamin konkursu na stronie: www.kampinos-tp.plOGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.