Dzisiaj jest niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
KULTURA

 

 

WIADOMOŚCI KULTURALNE
edu

17.04.2013

XIV GMINNY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH
w PRZEDSZKOLU w STARYCH BABICACH

Ach, taniec!
Międzynarodowy język przyjaźni wystukiwany nogami!

Taniec jest niepowtarzalnym środkiem do wyrażenia siebie, to środek artystyczny, który niesie radość. Dobrze wiedzą o tym przedszkolaki.

Z miłości do muzyki i tańca 12 kwietnia nasze przedszkole po raz czternasty zorganizowało GMINNY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH.

Na scenie babickiego przedszkola wystąpiło wiele zespołów (z przedszkoli, szkoły podstawowej oraz z gimnazjum oraz ze szkoły tanecznej Duet), które zaprezentowały się w niebanalnych układach tanecznych. Uczestnicy przeglądu z roku na rok podnoszą poprzeczkę prezentując coraz wyższy poziom. Wśród zaprezentowanych tańców, były niezwykłe choreografie niosące wiele treści estetycznych i tanecznych. Każdy zespół wspaniale przygotowany, ubrany w piękne stroje pokazał niezwykłą energię, jaka niesiona jest w tańcu, aż widzowie podrygiwali w takt muzyki.

Mogliśmy oglądać zarówno układy klasyczne, jak również współczesne aranżacje. Wśród prezentowanych choreografii były tańce zespołowe jak i towarzyskie. Nie zabrakło układu zagrzewającego do walki, który przygotowały dziewczyny z gimnazjum. Na scenie zrobiło się naprawdę energetycznie.

Każdy zespół wraz ze swoimi trenerami-nauczycielami został obdarowany muzycznym upominkiem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom za przygotowanie wspaniałych układów, bogatych strojów. Dziękujemy również Pani Dyrektor z Przedszkola w Starych Babicach za organizację przeglądu.

Kamila Szczepańska

GALERIA

     

 

powrót

OGŁOSZENIA


KONKURSY

Babickie Ogrody 2013

wynniki

Pocztówka Jubileuszowa


FOTOGRAFICZNY
Nakręcone Mazowsze

FOTOGRAFICZNY

KPN w ObiektywieGminna
Biblioteka Publiczna
w Starych Babicach
zaprasza
Centrum Kultury IZABELIN

zaprasza
LINKI

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.