Dzisiaj jest sobota 22 czerwca 2024 r. imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
KONTAKT

URZĄD GMINY
STARE BABICE

ul. Rynek 32
05-082 Stare Babice
powiat warszawski
zachodni

tel. 22 722-95-81
fax 22 722-90-21
Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail zawierające 
nazwisko i adres pocztowy nadawcygmina@stare
-babice.waw.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informatora Gminy Stare Babice

QR Code

WYBRANE

statystyki www stat24
2009 2007 2008
AKTUALNOŚCI


8.01.2014

Babinicz 2013 wybrany


Mieczysława Majchrzak została nagrodzona za długoletnią pracę samorządową nagrodą Babinicza.

Ogłoszenie nagrody i wręczenie statuetki odbyło się na dorocznej uroczystości, która tym razem odbyła się w ożarowskim Centrum Konferencyjnym MCC "Mazurkas".


SYLWETKA LAUREATA

Pani Mieczysława Majchrzak jest wieloletnim pracownikiem administracji gminnej, brała udział w tworzeniu samorządu gminnego w 1990 roku, pełni funkcję Kierownika Biura Rady Gminy Stare Babice.

"Pani Mirka", bo tego imienia używa częściej, z pracą w administracji terenowej związana jest od początku swej kariery zawodowej. W 1975 r. rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy Stare Babice w służbie rolnej jako instruktor rolny, instruktor ds. wiejskiego gospodarstwa domowego i ds. budownictwa wiejskiego oraz inspektor ds. produkcji zwierzęcej. Zawsze służyła rolnikom swoją fachową wiedzą i pomocą. Dała się poznać jako życzliwie zaangażowany urzędnik i działacz na rzecz rozwoju rolnictwa, a za swoje osiągnięcia w 1981 r. otrzymała od Ministra Rolnictwa odznakę "Zasłużony Pracownik Rolnictwa".

W okresie zatrudnienia pracowała w wielu komórkach urzędu gminy i przeszła liczne szczeble awansu zawodowego. Zdobyte doświadczenie w kontaktach z ludĽmi, z powodzeniem wykorzystuje w roli pracownika samorządowego. W czasie pierwszych wyborów samorządowych, aktywnie uczestniczyła w pracach gminnej komisji wyborczej. Po wyborach nowych władz samorządowych, zajmowała się obsługą Rady Gminy i Zarządu Gminy, a od lipca 2003 r. kieruje Biurem Rady. Wysoki autorytet i kompetentna praca, zapewniają profesjonalne przygotowanie, właściwy klimat i przyjazną atmosferę przebiegu sesji Rady Gminy i jej komisji. Najwyższy poziom przygotowanych procedur obrad, od lat sprawiają, że naturalne w demokracji, lokalne spory, toczą się na wysokim poziomie kultury politycznej.

Wkład pracy pani Majchrzak, ma odzwierciedlenie w wielu obszarach. Najważniejsze dokumenty i opracowania gminy, były sporządzone przy Jej znaczącym udziale. Tworząc przyjazną atmosferę w pracy, chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, wykazując się bardzo dobrą znajomością obowiązujących przepisów prawa. Jako długoletni pracownik, cieszy się trwałym szacunkiem i uznaniem przełożonych i współpracowników. Zdobyte zaufanie pozwala Jej z powodzeniem pełnić odpowiedzialną funkcję przewodniczącej Komisji Socjalnej Urzędu Gminy. Sprawnie pracowała w Gminnym Biurze Spisowym w czasie kolejnych Spisów Powszechnych i Spisów Rolnych, a ponadto z poczuciem odpowiedzialności przygotowywała i uczestniczyła w przeprowadzeniu wyborów do Sejmu i Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Parlamentu Europejskiego, Rady Gminy oraz Wójta Gminy Stare Babice. Za działania podejmowane na rzecz społeczności, w której mieszka, została odznaczona srebrną odznaką honorową "Za zasługi dla Warszawy".

Pani Mieczysława Majchrzak jest wielce zasłużonym pracownikiem samorządowym. Kultura osobista, przyjazne nastawienie do otoczenia i nieodłączny uśmiech, wzbudzają do niej powszechną sympatię. Cieszy się zasłużonym autorytetem i jest najlepszym wzorem dla innych.

Jej wieloletnie zaangażowanie i oddanie sprawom publicznym, znacząco przyczyniły się do rozwoju wspólnoty samorządowej Gminy Stare Babice.LINKI


Kompleksowa obsługa interesantów przez internet

skrzynka podawcza e-puap


Elektroniczny DziennikZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BABICE. Zgłaszanie stanu wodomierzy.

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Monitor Polski - RCL Dziennik Ustaw - RCL
ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.