Dzisiaj jest sobota 22 czerwca 2024 r. imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
PROJEKTY

STREFA REKREACJI

INWESTYCJE ZPORR

PROJEKTY DOFINANSOWANE
Projekty -- Doposażenie OSP w Borzęcinie

3.11.2011

Doposażenie Straży Pożarnej w Borzęcinie Dużym
"Samorządowy Program Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Mazowieckim
OSP - 2011"

W kwietniu 2011 r. Gmina Stare Babice złożyła wniosek na zadanie "Zakup pneumatycznego namiotu ratunkowego wraz z osprzętem" w ramach programu "Samorządowy Program Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Mazowieckim OSP 2011" finansowanego z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Wniosek Gminy o dofinansowanie zadania własnego dotyczącego dofinansowania Ochotniczej Straży Pożarnej Borzęcin Duży ze środków Województwa Mazowieckiego okazał się skuteczny. W dniu 3 listopada nastąpiło oficjalne przekazanie sprzętu strażakom z OSP Borzęcin, przez przedstawiciela Marszałka Województwa.

Mieszkańcy Gminy mieli już okazję obejrzeć rozłożony namiot podczas otwarcia placu zabaw na Placu Chopina w Borzęcinie Dużym.
Namiot ratunkowy NPA 27 wraz z osprzętem, posiada samodzielne ogrzewanie i oświetlenie, rozkładany jest automatycznie na zasadzie pneumatycznej. Może być używany podczas akcji ratowniczych jako miejsce udzielania pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach i katastrofach lub w różnych sytuacji kryzysowych, w których strażacy świadczą swoją pomoc. Doskonale może też pełnić rolę tymczasowego miejsca udzielania pomocy medycznej podczas skomplikowanych wypadków komunikacyjnych.

Wartość projektu 26 998, 50 zł, z tego dofinansowanie 10 000 zł z programu "Samorządowy Program Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Mazowieckim OSP - 2011".

Oprac. Beata Tuzimek


Relacja z przekazaniawstecz

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.