Dzisiaj jest sobota 22 czerwca 2024 r. imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
ZDROWIE

PROFILAKTYKA

ARCHIWUM

WAŻNE

ZDROWIE

Zdrowie

11.12.2012

Centrum Medyczne Sorno uzyskało tytuł
"Przyjaznej Przychodni".
Tutaj pacjent jest najważniejszy.

17 listopada 2012 rozdano certyfikaty i godło "Przyjaznej Przychodni", które otrzymała przychodnia ze Starych Babic. Tym samym Centrum Medyczne Sorno dołączyło do grona najbardziej przyjaznych placówek medycznych w Polsce.

- Godło "Przyjazna Przychodnia" to gwarancja obsługi Pacjenta potwierdzona przez ekspertów. Za to wyróżnienie dziękuję całemu zespołowi, w którym mam przyjemność pracować. Wspólnie budujemy placówkę zgodną z potrzebami medycznymi rynku a w niektórych sprawach nawet je wyprzedzamy i jesteśmy prekursorami tak aby wszystko było dla naszych Pacjentów wielkim udogodnieniem - mówi Edyta Stankiewicz, właściciel firmy.

Każda z placówek uhonorowanych certyfikatem i godłem "Przyjazna Przychodnia" realizuje w praktyce postulat "pacjent jest najważniejszy". To przychodnie, które szanują czas pacjenta i poprzez inteligentne systemy rejestracji rozwiązują problem kolejek. Są modelowe pod względem informowania pacjentów i przestrzegania ich praw. I co bardzo ważne, stale inwestują w podnoszenie jakości usług medycznych.To jednostki, które robią dla pacjentów dużo więcej, niż nakazują powszechne normy i przepisy.

Przyjazne Przychodnie zmieniają obraz opieki zdrowotnej w Polsce. Takich jednostek przybywa. Świadczą usługi zarówno w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i prywatnie. Wyłaniane są w toku szczegółowych audytów obejmujących najważniejsze funkcje przychodni: obsługa pacjenta, dostępność, przestrzeganie Praw Pacjenta, stosowanie metod promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług oraz budowanie potencjału usług medycznych .

 
wstecz

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.