Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020 r. imieniny Erazma, Marianny, Marzeny
ZDROWIE

PROFILAKTYKA

ARCHIWUM

WAŻNE

ZDROWIE

Zdrowie

11.12.2012

Centrum Medyczne Sorno uzyskało tytuł
"Przyjaznej Przychodni".
Tutaj pacjent jest najważniejszy.

17 listopada 2012 rozdano certyfikaty i godło "Przyjaznej Przychodni", które otrzymała przychodnia ze Starych Babic. Tym samym Centrum Medyczne Sorno dołączyło do grona najbardziej przyjaznych placówek medycznych w Polsce.

- Godło "Przyjazna Przychodnia" to gwarancja obsługi Pacjenta potwierdzona przez ekspertów. Za to wyróżnienie dziękuję całemu zespołowi, w którym mam przyjemność pracować. Wspólnie budujemy placówkę zgodną z potrzebami medycznymi rynku a w niektórych sprawach nawet je wyprzedzamy i jesteśmy prekursorami tak aby wszystko było dla naszych Pacjentów wielkim udogodnieniem - mówi Edyta Stankiewicz, właściciel firmy.

Każda z placówek uhonorowanych certyfikatem i godłem "Przyjazna Przychodnia" realizuje w praktyce postulat "pacjent jest najważniejszy". To przychodnie, które szanują czas pacjenta i poprzez inteligentne systemy rejestracji rozwiązują problem kolejek. Są modelowe pod względem informowania pacjentów i przestrzegania ich praw. I co bardzo ważne, stale inwestują w podnoszenie jakości usług medycznych.To jednostki, które robią dla pacjentów dużo więcej, niż nakazują powszechne normy i przepisy.

Przyjazne Przychodnie zmieniają obraz opieki zdrowotnej w Polsce. Takich jednostek przybywa. Świadczą usługi zarówno w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i prywatnie. Wyłaniane są w toku szczegółowych audytów obejmujących najważniejsze funkcje przychodni: obsługa pacjenta, dostępność, przestrzeganie Praw Pacjenta, stosowanie metod promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług oraz budowanie potencjału usług medycznych .

 
wstecz

ostatnia aktualizacja -16.01.2014;    webmaster     Strona od 20.06.2004 odwiedzona - razy     site map
QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.